نوشته شده توسط : بارمان

خدمات سئو مخفف Search Engine Optimization است که عبارت است از افزایش مقدار و کیفیت ترافیک به وب سایت شما از طریق نتایج ارگانیک موتور جستجو.

چه چیزی وارد سئو می شود؟

برای درک معنای واقعی خدمات سئو  ، بیایید این تعریف را تجزیه و تحلیل کرده و قسمت ها را بررسی کنیم:

کیفیت ترافیک. شما می توانید تمام بازدیدکنندگان در دنیا را به خود جلب کنید ، اما اگر آنها به سایت شما می آیند زیرا گوگل به آنها می گوید منبعی برای رایانه های اپل هستید در حالی که واقعاً شما یک کشاورز هستید که سیب می فروشید ، این میزان بازدید با کیفیت نیست. در عوض شما می خواهید بازدیدکنندگان را جذب کنید که واقعاً به محصولاتی که شما ارائه می دهید علاقه مند هستند.

مقدار ترافیک. هنگامی که افراد مناسب را از طریق صفحات نتایج موتور جستجو کلیک کنید ، بازدید بیشتر بهتر خواهد بود.

خدمات سئو

نتایج ارگانیک تبلیغات بخش قابل توجهی از بسیاری از  ها را تشکیل می دهد. ترافیک ارگانیک ، ترافیکی است که مجبور به پرداخت آن نیستید.

ترافیک جستجوی ارگانیک به طور خاص هر ترافیک پرداخت نشده ای است که از  حاصل می شود.

سئو سایت چگونه کار می کند

شما ممکن است یک موتور جستجو را به عنوان وب سایتی که برای تایپ کردن (یا صحبت کردن) یک سوال در یک جعبه به آن فکر می کنید و گوگل ، یاهو ، بینگ یا هر موتور جستجوی دیگری که با استفاده جادویی استفاده می کنید با یک لیست طولانی از پیوندها به صفحات وب پاسخ دهید. می تواند به طور بالقوه به شما پاسخ دهد.

درست است. اما آیا شما هرگز متوقف شده اید که در پشت آن لیست های جادویی لینک ها چه چیزی وجود دارد؟

نحوه کار آن به این صورت است: گوگل  (یا هر موتور جستجویی که استفاده می کنید) دارای یک خزنده است که خاموش می شود و اطلاعات مربوط به تمام محتوایی را که می توانند در اینترنت پیدا کنند جمع آوری می کند. خزنده ها همه این 1 ها و 0 ها را برای ایجاد فهرست به موتور جستجو بازمی گردانند. سپس این شاخص از طریق الگوریتمی تغذیه می شود که سعی می کند همه آن داده ها را با درخواست شما مطابقت دهد.

فاکتورهای زیادی برای ورود به الگوریتم موتور جستجو وجود دارد و در اینجا چگونگی رتبه بندی گروهی از متخصصان برای اهمیت آنها آورده شده است:

rank-faktor-pie-2013-lrg.gif؟ mtime = 20170104131408 # دارایی: 2285: url

بخش O از خدمات سئو  - بهینه سازی - جایی است که افرادی که تمام آن مطالب را می نویسند و آن را در سایت های خود قرار می دهند در حال سرگرم کردن این محتوا و آن سایت ها هستند تا موتورهای جستجو بتوانند آنچه را که میبینند و کاربرانی که وارد می شوند را درک کنند. از طریق جستجو آنچه را که میبینند دوست خواهد داشت.

بهینه سازی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. همه چیز از اطمینان از برچسب های عنوان و توضیحات متا هر دو آموزنده و طول مناسب تا اشاره پیوندهای داخلی به صفحاتی است که به آنها افتخار می کنید.

خدمات سئو

یادگیری سئو

این بخش از سایت ما برای کمک به شما در یادگیری هر آنچه در مورد سئو می خواهید اینجا است. اگر کاملاً با موضوع آشنا نیستید ، از همان ابتدا شروع کنید و راهنمای مبتدیان برای سئو را بخوانید. اگر در مورد یک موضوع خاص به مشاوره نیاز دارید ، هر کجا که مناسب شما باشد حفاری کنید.

در اینجا یک بررسی کلی وجود دارد:

ساخت یک سایت دوستانه برای جستجوگرها

پس از آماده شدن برای شروع قدم زدن در آن پیاده روی سئو ، وقت آن فرا رسیده است که تکنیک های جستجوگرها را در سایتی اعمال کنید ، خواه این سایت کاملاً جدید باشد یا قدیمی که در حال بهبود آن هستید.

این صفحات به شما کمک می کند تا از همه چیز ، از انتخاب نام دامنه مناسب خدمات سئو  برای بهترین روش ها برای پیوندهای داخلی ، شروع کنید.

محتوا و نشانه گذاری مربوطه

تا وقتی محتوا نداشته باشید یک سایت در واقع یک سایت نیست. اما خدمات سئو  برای محتوا دارای متغیرهای خاص کافی است که ما بخش اختصاصی آن را به آن اختصاص داده ایم. اگر درباره تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، نحوه نوشتن کپی مناسب با خدمات سئو  و نوع نشانه گذاری که به موتورهای جستجو کمک می کند بفهمند که محتوای شما واقعاً چیست ، از اینجا شروع کنید.

موضوعات موجود در سایت

شما قبلاً با کاوش در محتوا و نشانه گذاری مربوط به آن چیزهای زیادی در مورد موضوعات آموخته اید. اکنون وقت آن است که با اطلاعات مربوط به robots.txt از تکنیک استفاده کنیم.

خدمات سئو

سئو اینجا 

اینکه کجای لیست گوگل قرار دارید مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد این است که برای رفتن به رتبه های بالا نبردی بین سایت های مختلف ایجاد شده است که برای رسیدن به جایگاه بالاتر نیاز دارید از روش های تخصصی و حرفه ای تری کمک بگیرید تا پیروز میدان شوید. این هدفی است که نه تنها شما بلکه هزاران رقیب شما در سر دارد. رسیدن به جایگاه رویایی رتبه یک گوگل!

هدف کاری ما با هدف ورود شما به این فضا یکسان است در نتیجه سئو اینجا به شما کمک می کند تا در فضای وب رتبه مناسبی پیدا کنید و از آن با تمام قدرت محافظت نمایید. با کمک و راهنمایی های تخصصی سئو اینجا می توانید پیروز میدان جنگ رتبه های گوگل باشید.

 :: بازدید از این مطلب : 81
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 6 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

قفل اثر انگشتی بر اساس سیستم بیومتریک ساخته شده است. این قفل دارای یک ورودی دیجیتالی است که اسکنر اثر انگشت میباشد. این ورودی پس از خواندن اثر انگشت انسان به صورت دو بعدی و سه بعدی، آن را به صورت الگوهای عددی تبدیل میکند. زمانی که فرد انگشت خود را روی اسکنر انگشت قرار می دهد، اثر انگشت به صورت الگوهای عددی رمز گذاری میشوند و در پایگاه داده ای قفل ذخیره میشوند.

پس از این مرحله اگر دوباره انگشت خود را روی اسکنر اثر انگشت قفل قرار دهید اثر انگشت اسکن خواهد شد و با اثر انگشت قبلی که در حافظه قفل اثر انگشتی ذخیره شده بود مقایسه میشود. اگر این دو اثر انگشت با هم مطابقت داشت هویت شخص برای قفل تایید میشود و درب ورودی را برای فرد مورد نظر باز میکند.

فواید استفاده از قفل اثر انگشتی

 • قابلیت های باز شدن درب منزل بدون نیاز به کلید

 • دارا بودن بدنه مقاوم نسبت به قفل های مکانیکی

 • سرعت بالا در تشخیص هویت افراد برای باز کردن درب

 • تنوع مدل

 • قابلیت تعریف تعداد زیادی اثر انگشت

 • مجهز به آلارم امنیتی

 • مجهز به سیستم بیومتریک

 • مجهز به قفل کودک

 • مجهز به قفل خودکار درب منزل پس از خروج از منزل

 • باز و بسته کردن درب توسط ریموت

 • استفاده از باتری قلمی برای تامین انرژی بدون نیاز به سیم کشی

 

قفل اثر انگشتی چیست؟

از قدیم ما همیشه قفل را به همراه کلید میشناختیم هر قفلی باید یک کلید همراه خود داشت. اما این روز ها قفل هایی به بازار آمده است که دیگر از کلید استفاده نمیکنند و برای باز شدن قفل از اثر انگشت استفاده میکنند به این نوع قفل ها قفل اثر انگشتی میگویند.

قفل اثر انگشتی یک نوع قفل هوشمند است که از سیستم اسکنر انگشت به هنگام ورود افراد استفاده میکند و همین مساله باعث افزایش امنیت حریم های شخصی و همچنین جلوگیری از مسائلی مانند ماندن پشت در به علت فراموشی کلید و از این قبیل مسائل میشود.

اما شاید برای شما سوال باشد که نحوه عملکرد این قفل ها چیست؟ با کارن در این مقاله همراه باشید تا شما را با ساز و کاز قفل های هوشمند آشنا کنیم.

دستگیره دیجیتالی یکی از کوچکترین نمونه های بارز در عصر تکنولوژی است ،که در جایگاه خودش  کاربردهای بخصوصی دارد. از دستگیره دیجیتالی در درب ورودی آپارتمان و درب های اتاق خواب ها و یا محل کار و شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد، در واقع با این دستگیره ها برای ورود به مکانی، دیگر نیاز به چرخاندن کلید یا انجام کار مکانیکی نیست بلکه فقط کافیست یا از با اثر انگشتی،یا از کارت ورودی،رمز ورود و یا از ریموت برای ورود و خروج استفاده کنید.

 

دستگیره دیجیتالی، امن و بادوام ،مدرن و هوشمند یکی از مطمئن ترین نوع قفل درب ورودی منزل می باشد، شما میتوانید  در مدت زمان بسیار کوتاهی با شناسایی رمز عبور، کارت عبوری و یا اثر انگشت ،درب ورودی خانه و یا محل کار خود را باز نمایید. بیشتر دستگیره دیجیتال بدون کلید بوده ،بنابراین بسیاری از مشکلات و دردسرهای کلید مکانیکی برای همیشه از بین می رود. 

البته لازم به ذکر است که این دستگیرههای دیجیتالی دارای کلید اضطراری برای ورود در مواقع ضروری مثل: فراموش کردن رمز، گم نمودن کارت و یا تمام شدن باتری دستگاه می باشد. به همین دلیل توصیه میکنیم که کلیدهای اضطراری حتما در محلی امن ،و خارج از منزل نگهداری کنید تا اگر یکی از این اتفاقات برای شما افتاد دچار سردرگمی نشوید.

دقت در نصب دستگیره دیجیتال و هوشمند

توجه کنید که نصب دستگیره دیجیتالی باید بسیار با دقت ، با اصول و به درستی نصب شود. در غیر این صورت کارایی خود را از دست داده و دیگر نمیتواند امنیت لازم را فراهم کند.

خلاصه مطالب :

نکات بسیار زیادی وجود دارد که شما در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. مهم ترین آن خرید دستگیره دیجیتالی و هوشمند از فروشگاه های معتبری مانند کارن میباشد. با خرید از یک فروشگاه معتبر خیال خود را از مسائل امنیتی منزلتان راحت کنید.

:: بازدید از این مطلب : 115
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

معمولا افراد هنگامی که تصمیم به تنظیم شکایت کیفری می گیرند، به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از مراحل ثبت شکایت کیفری، مستقیم به کلانتری مراجعه می کنند. به منظور سهولت کار باید به تفکیک دو عنوان (شکایت حقوقی) از (شکایت کیفری) بپردازیم. در ابتدا باید بدانیم که شکایت کیفری را می توان روی هر برگه ای نوشت و به مرجع قضایی ارسال کرد.

شکایت حقوقی باید روی برگه هایی که از طرف قوه قضاییه تنظیم می شوند و (دادخواست) نام دارند نوشته شوند وگرنه از جانب دفتر دادگاه مورد پذیرش نخواهند بود. شکایت کیفری را می توان بدون حضور وکیل مطرح کرد ولی به طور معمول اکثر شکایت های حقوقی باید با حضور وکیل طرح شوند بخصوص در رابطه با شکایت هایی که موضوع آنها مالی است و خواسته آن بیش از یک میلیون تومان است.

تنظیم شکایت

مراحل ثبت شکایت کیفری

مرحله 1- مراجعه به دادسرا: گام اول تنظیم شکایت و تقدیم آن به دادسرا است. هنگامی که شاکی شکایت خود را مطرح می کند، دادسرا ملزم به رسیدگی می شود. و نمی تواند نسبت به رسیدگی به آن امتناع کند. شاکی برای طرح شکایت باید به دادسرایی که جرم در حوزه آن واقع شده است مراجعه نماید. بنابراین اگر جرم در حوزه قضایی شیراز واقع شده باشد حوزه قضایی تهران صلاحیت رسیدگی به آن را ندارد. شکایتی که به دادسرا ارائه می شود باید دارای حداقل هایی باشد.

مرحله 2- تنظیم شکایت: شکایات در برگی تنظیم می شوند که «شکواییه» نام دارد. برخلاف دادخواست های حقوقی، نیازی نیست که شکواییه در برگ مخصوصی که توسط قوه قضاییه تنظیم می شود نوشته شوند، بلکه نوشتن در برگه معمولی کفایت می کند.

مرحله 3- تحقیقات مقدماتی: بعد از طرح شکایت کیفری، تحقیقات مقدماتی شروع می شود و پرونده در دادسرا مورد رسیدگی قرار می گیرد.

دادسرا در این مرحله به کمک ضابطان دادگستری به تحقیق درباره جرم و تعقیب متهم می پردازد. نکته ای که در این جا باید مورد بررسی قرار گیرد این است که لزوما در مرحله دادسرا جلسه ای تشکیل نمیشود و احتمال دارد دادستان و دادیار و بازپرس، طرفین را به صورت جداگانه احضار کنند و به مدارک و دلیل های ارایه شده رسیدگی، و رای مورد نظر خود را صادر کنند.

مرحله 4- رسیدگی در مرحله نخستین: بعد از اینکه پرونده به دادگاه ارسال می شود و وقت رسیدگی تعیین می شود، جلسه دادرسی با حضور طرفین یا وکیل آنها تشکیل می شود.

قاضی دادگاه با توجه به تحقیقات دادسرا، گزارش ضابطین دادگستری و با اخذ اقرار از طرفین و شهادت شهود به پرونده ورود پیدا می کند.

تنظیم شکایت

در این مرحله دادگاه وارد رسیدگی در ماهیت شده و اقدام به صدور رای اعم از حکم و قرار می نماید. طبق قانون آیین دادرسی کیفری دادگاه باید در رای خود، حضوری و غیابی بودن و قابلیت واخواهی، تجدیدنظر و یا فرجام و مهلت و مرجع آن را قید کند. لازم به ذکر است که نگارش اظهارنامه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نگارش اظهارنامه

اظهارنامه نوشته ای است که مطابق مقررات قانونی تنظیم می شود و وسیله اعلام رسمی مطلبی به دیگری به قصد امکان اثبات اعلام آن مطلب به وی در آینده است. از کاربردهای دیگر اظهارنامه، تسلیم وجه یا مال یا سند یا هر چیز دیگری است که طرف مقابل ما از دریافت آن خودداری می نماید.

نکات مهم در نگارش اظهارنامه

شماره 1- مطلب را بصورت مفید و مختصر اعلام نماییم.

شماره 2- مشتمل بر توهین و افترا و نظایر اینها نباشد.

شماره 3- مهلتی را که به طرف مقابل برای انجام دادن کار و یا تحویل چیزی می دهیم باید مهلت متناسب و معقولی باشد.

شماره 4- در حد آنچه که ذی حق هستیم مطالبه حق کنیم و نه بیشتر از آن.

شهرداد

شهرداد امکانی را فراهم آورده تا علاوه بر متخصصین حقوقی، عموم افراد جامعه نیز بتوانند در هر زمان و مکان نیازهای حقوقی خود را اعم از پرسش و پاسخ حقوقی، مشاوره آنلاین و بررسی آنلاین پرونده های حقوقی، حتی قبل از مراجعه به وکیل و طرح دعوی مرتفع نمایند.

شهرداد با تقسیم بندی وکلا به حوزه های مختلف تخصصی و احراز کفایت علمی و تجربی وکلای مربوطه پل ارتباطی بین وکلای برگزیده و مردم خواهد شد تا بدین وسیله فناوری نوین را در خدمت جامعه ایرانی قرار دهد.

اگر چه شرکت گام‌های بلندی را برای تحقق اهداف خود برداشته است؛ این شما عزیزان خواهید بود که با بازخورد و انعکاس نقطه نظرات خود ما را در هر چه بهتر کردن خدمات شهرداد یاور و رهنمون خواهید بود.:: بازدید از این مطلب : 71
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 4 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت باشید این نکته را می دانید که معمولا خرید و فروش تتر به دلیل استفاده به عنوان ابزاری برای کنترل نوساناتی که در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد اتفاق می افتد.

در واقع تریدرها با خرید تتر در زمان نوسانات قیمت دیگر ارزها و یا تبدیل کردن ارزهای قبلی خود به تتر اقدام به حفظ سرمایه خود می کنند. البته در مواقعی هم هنگامی که قیمت ها افت می کند با فروش تتر و خرید دیگر ارزهای دیجیتال سرمایه خود را افزایش میدهند.

البته این ویژگی تتر به دلیل ثبات قیمت تتر است. این ثابت بودن قیمت تتر باعث شده است که به ابزاری برای کنترل نوسانات قیمت در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود. در این مقاله با تترلند همراه باشید تا شما را با دلیل ثابت بودن قیمت تتر و نحوه فروش تتر در صرافی های دیجیتال آشنا کنیم.

فروش تتر

دلیل ثبات قیمت تتر 

تتر به وسیله ارزهای فیات پشتیبانی می شود. ارزهای فیات به ارزهایی مانند یورو و دلار می گویند. سایر ارزهای دیجیتال قیمتشان را عرضه و تقاضای بازار تعیین می‌کند. اما برای ارز دیجیتال پایدار تتر اینگونه نیست و این ارزها به دنبال یک قیمت ثابت و بدون نوسان بوده اند.

ین اندوخته به تعداد استیبل‌های موجود در گردش مرتبط است که می‌تواند شامل وثیقه‌ای از هر دارایی که بتوان بر سر قیمت کلی آن به توافق رسید، باشد. برای مثال اگر 100 ارز دیجیتال پایه تتر با پشتوانه دلار در گردش باشد باید حداقل 100 دلار پشتوانه برای این ارز کنار گذاشته شود تا قیمت آن ثابت بماند. 

به همین علت قیمت تتر ثابت است و هیچ وقت تغییر نمی کند. تریدرها هم می توانند از این قابلیت استفاده های زیادی در راستای حفظ سرمایه و یا افزایش سرمایه خود در هنگام سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال کنند.

فروش تتر چگونه است؟

شما برای این که بتوانید در زمینه خرید و فروش تتر اقدام به انجام هرگونه معامله ای کنید ابتدا باید در یک صرافی دیجیتال حساب کاربری باز کرده و پس از احراز هویت در آن صرافی دیجیتال اقدام به خرید و فروش تتر کنید.

برای خرید تتر شما حساب ریالی خود را شارژ کرده و سپس درخواست خرید هر میزان تتر که به پول شما بخورد را می دهید. پس از خرید تتر، میزان تتر خریداری شده شما به کیف پول آنلاینتان می آید.

اما برای فروش تتر، در این قسمت شما اول باید قیمت های بازار را چک کنید و با توجه به نمودار ها بهترین زمان  ممکن برای فروش تتر خود را مشخص کنید. سپس آن تعدادی از تتر را که می خواهید بفروشید را مشخص می کنید.

پس از فروختن تتر های مقدار آن ها از کیف پول آنلاین شما کم خواهد شد و پول آن به حساب بانکی شما واریز می شود.

قیمت تتر

جمع بندی

برای اطمینان بیشتر در زمینه خرید و فروش تتر پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ صرافی های آتنلاین معتبری مانند تترلند بروید.:: برچسب‌ها: فروش تتر , فروش تتر در تترلند , قیمت تتر , قیمت تتر در تترلند , تتر , تترلند , ,
:: بازدید از این مطلب : 72
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 3 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

در اینجا نگاهی خواهیم انداخت به موارد اساسی که باید در مورد بهینه سازی موتور جستجو بدانید ، نظریه ای که هر کس در سازمان شما باید حداقل از آن آگاه باشد ، اگر درک فنی مناسبی نداشته باشد.

یکی از مقالات پرطرفدار ما در همه دوران ها ، مطلبی با عنوان خدمات سئو سایت : 8 Essentials هنگام بهینه سازی سایت شما است. از نظر میزان بازدید هنوز هم تجارت ما را انجام می دهد ، با این وجود اولین بار در آوریل 2013 منتشر شد ، بنابراین می توانید این مورد را به عنوان به روزرسانی طولانی مدت و توسعه یافته آن تلقی کنید.

سئو چیست؟

خیلی ساده ، خدمات سئو اصطلاح چتری برای تمام روشهایی است که می توانید برای اطمینان از قابل مشاهده بودن وب سایت و محتوای آن در صفحات نتایج موتور جستجو  استفاده کنید.

این روش ها از روش های فنی شما می توانید در پشت صحنه وب سایت خود بدست آورید (ما تمایل داریم این را به عنوان "خدمات سئو در صفحه" ذکر کنیم) تا تمام رویکردهای تبلیغاتی "خارج از صفحه" که می توانید برای افزایش دید سایت خود استفاده کنید (لینک ساخت ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی).

خدمات سئو

برای اهداف این مقاله ، هنگامی که ما در مورد قابلیت مشاهده صحبت می کنیم ، منظور ما این است که وب سایت شما در چه سطح بالایی از SERP برای برخی از عبارات جستجو در نتایج "ارگانیک" ظاهر می شود. نتایج ارگانیک به مواردی اطلاق می شود که به طور طبیعی در صفحه مشاهده می شوند ، نه در بخش های پرداخت شده for

جستجو برای توپ شیرینی که نتایج ارگانیک و پولی را نشان می دهد

جستجوی پرداخت شده نیز قسمت عمده ای از بازاریابی موتور جستجو است. می توانید اطلاعات بیشتر در این مورد را در راهنمای مبتدی اخیر جستجوی پرداخت شده و PPC کسب کنید.

چرا به خدمات سئو احتیاج دارید؟

ایجاد یک معماری قوی سایت و ارائه ناوبری واضح به موتورهای جستجو کمک می کند تا سایت شما را به سرعت و به آسانی فهرست کنید. مهمتر از این ، تجربه خوبی در استفاده از سایت شما و بازدیدهای مکرر برای بازدیدکنندگان فراهم می کند. شایان ذکر است که Google به طور فزاینده ای به تجربه کاربر توجه می کند.

وقتی صحبت از میزان جذب ترافیک توسط موتورهای جستجو به وب سایت شما می شود ، درصد قابل توجهی است و شاید واضح ترین شاخص اهمیت سئو باشد.

در سال 2014 ، Conductor پیشنهاد کرد 64٪ از کل ترافیک وب ناشی از جستجوی ارگانیک باشد ، در حالی که 2٪ از جستجوی اجتماعی ، 6٪ از جستجوی پرداخت شده ، 12٪ مستقیم و 15٪ از منابع ارجاع دیگر است.

این با داده های شخصی ما تقریباً 70-75٪ از ترافیک SEW ناشی از مواد آلی است.

منابع

Analytics راهنمای نهایی ساخت لینک انجمن در سال 2020

5 اشتباه برتر سئو در Analytics

بهبود خدمات سئو و روابط توسعه دهنده

Analytics نحوه انجام تجزیه و تحلیل رقبا بصورت آنلاین

از کل ترافیک ارگانیک ، در سال 2015 مشخص شد که Google بیش از 90٪ از ترافیک جستجوی ارگانیک جهانی را تشکیل می دهد. بنابراین واضح است که شما به حضور پررنگی در Google SERP نیاز دارید ، اما چقدر قدرتمند است؟

خوب ، طبق این مطالعه از Advanced Web Ranking (که قبلاً هنگام بحث در مورد چگونگی تسلط بر Google از آن خارج شدم) نشان می دهد که در اولین SERP ، پنج نتیجه برتر 67.60٪ از کل کلیک ها و نتایج از 6 به 10 را تشکیل می دهد فقط 3.73٪ را تشکیل می دهد.

 


:: بازدید از این مطلب : 82
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 2 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

جراحی زیبایی بینی که با تغییر استخوان یا غضروف انجام می شود ، جراحی رینوپلاستی است. این روش که معمولاً به آن عمل بینی گفته می شود ، یک روش ایمن و موثر برای تقویت بینی است. افراد برای ترمیم بینی خود بعد از آسیب دیدگی ، برای اصلاح مشکلات تنفسی یا نقص هنگام تولد ، یا به دلیل اینکه از ظاهر بینی خود ناراضی هستند ، جراحی زیبایی بینی انجام می دهند. قدمت رینوپلاستی مدرن به 50 تا 60 سال قبل و بعد از جنگ جهانی دوم بر می گردد.

رینوپلاستی

 هر روش جراحی زیبایی بینی متفاوت است. تمام بیمارانی که تصمیم به انجام این روش می گیرند، اهداف زیبایی خاصی دارند، از کاهش سوراخ های بینی تا از بین بردن قوز. بیشتر بیماران جراحی زیبایی بینی می خواهند بینی کوچکتر، پل صاف تر یا نوک باریک تری داشته باشند. جراحان از روش های مختلفی برای تغییر شکل ساختار بینی استفاده می کنند. در نهایت، بیماران بینی هایی را تجربه می کنند که هم از نظر زیبایی و هم از نظر عملکرد بسیار بهبود یافته اند.

رینوپلاستی بدون درد

بیشتر بیماران به دلیل روش جراحی زیبایی بینی ناراحتی شدیدی را تجربه نمی کنند. ممکن است بلافاصله بعد از جراحی حالت تهوع خفیفی ایجاد شود و بعضی از بیماران سردرد داشته باشند. برای بیشتر افراد ، این علائم با استفاده از داروهای ضد درد و استراحت در تخت به راحتی کنترل می شوند.

نحوه انجام رینوپلاستی

رینوپلاستی می‌تواند در بیمارستان، مطب پزشک یا یک کلینیک زیبایی انجام شود.  پزشک شما از بی حسی موضعی یا عمومی استفاده خواهد کرد.

رینوپلاستی

پس از بیهوش شدن، جراح داخل بینی را برش می دهد. سپس پوست بینی را از غضروف یا استخوان جدا می کنند و تغییر شکل را شروع می کنند.

این عمل معمولاً بین یک تا دو ساعت طول می‌کشد. اگر جراحی پیچیده باشد، مدت زمان بیشتری طول می‌کشد.

بینی استخوانی

بینی های استخوانی یا غضروفی بینی هایی هستند که دارای پوستی نازک و غضروف و استخوان مقاومی باشند. عمل بینی استخوانی با برداشتن استخوان و جابه جا کردن استخوان ها انجام می گیرد تا بینی شکل مناسبی به خود بگیرد.

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی نوعی جراحی بینی می باشد که غالبا هدف از انجام این جراحی برداشتن قوز یا برآمدگی منحنی شکل روی پل بینی می باشد.

به بینی که از نظر نوع پوست دارای پوست نازکی می باشد به نحوی که استخوان و غضروف بینی قابل رویت باشد و از نظر استخوان بندی دارای بافت و غضروف قوی هستند را بینی استخوانی می نامند.

هر نوع مدل بینی ویژگی خاص خود را دارد و به طور کلی بینی های استخوانی با ویژگی های ذکر شده جزو ایده آل ترین بینی ها برای انجام جراحی بینی می باشند.

رینوپلاستی

روش انجام عمل بینی استخوانی

جراحي بيني استخواني به دو تکنیک عمل بینی به روش باز و بسته با توجه به ایرادات بینی انجام می گیرد.

جراح بینی با ایجاد برش هایی پوست بینی را از استخوان و غضروف جدا می کند و برای برطرف کردن ایرادات بینی اقدام می کند.

بعد از ایجاد شکاف روی استخوان و غضروف با انجام عمل استئوتومی قوز و برآمدگی بینی برداشته می شود و در انتها پوست بدون هیچ تغییری سر جای خود قرار می گیرد.

دکتر تهران بیوتی با بیش از 20 سال سابقه در حوزه خدمات جراحی زیبایی. مجهز ترین و به روز ترین تیم تخصصی جراحی زیبایی در تهران.

 


:: برچسب‌ها: رینوپلاستی ,
:: بازدید از این مطلب : 86
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

جراحی زیبایی بینی که با تغییر استخوان یا غضروف انجام می شود ، جراحی رینوپلاستی است. این روش که معمولاً به آن عمل بینی گفته می شود ، یک روش ایمن و موثر برای تقویت بینی است. افراد برای ترمیم بینی خود بعد از آسیب دیدگی ، برای اصلاح مشکلات تنفسی یا نقص هنگام تولد ، یا به دلیل اینکه از ظاهر بینی خود ناراضی هستند ، جراحی زیبایی بینی انجام می دهند. قدمت رینوپلاستی مدرن به 50 تا 60 سال قبل و بعد از جنگ جهانی دوم بر می گردد.

رینوپلاستی

 هر روش جراحی زیبایی بینی متفاوت است. تمام بیمارانی که تصمیم به انجام این روش می گیرند، اهداف زیبایی خاصی دارند، از کاهش سوراخ های بینی تا از بین بردن قوز. بیشتر بیماران جراحی زیبایی بینی می خواهند بینی کوچکتر، پل صاف تر یا نوک باریک تری داشته باشند. جراحان از روش های مختلفی برای تغییر شکل ساختار بینی استفاده می کنند. در نهایت، بیماران بینی هایی را تجربه می کنند که هم از نظر زیبایی و هم از نظر عملکرد بسیار بهبود یافته اند.

رینوپلاستی بدون درد

بیشتر بیماران به دلیل روش جراحی زیبایی بینی ناراحتی شدیدی را تجربه نمی کنند. ممکن است بلافاصله بعد از جراحی حالت تهوع خفیفی ایجاد شود و بعضی از بیماران سردرد داشته باشند. برای بیشتر افراد ، این علائم با استفاده از داروهای ضد درد و استراحت در تخت به راحتی کنترل می شوند.

نحوه انجام رینوپلاستی

رینوپلاستی می‌تواند در بیمارستان، مطب پزشک یا یک کلینیک زیبایی انجام شود.  پزشک شما از بی حسی موضعی یا عمومی استفاده خواهد کرد.

رینوپلاستی

پس از بیهوش شدن، جراح داخل بینی را برش می دهد. سپس پوست بینی را از غضروف یا استخوان جدا می کنند و تغییر شکل را شروع می کنند.

این عمل معمولاً بین یک تا دو ساعت طول می‌کشد. اگر جراحی پیچیده باشد، مدت زمان بیشتری طول می‌کشد.

بینی استخوانی

بینی های استخوانی یا غضروفی بینی هایی هستند که دارای پوستی نازک و غضروف و استخوان مقاومی باشند. عمل بینی استخوانی با برداشتن استخوان و جابه جا کردن استخوان ها انجام می گیرد تا بینی شکل مناسبی به خود بگیرد.

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی نوعی جراحی بینی می باشد که غالبا هدف از انجام این جراحی برداشتن قوز یا برآمدگی منحنی شکل روی پل بینی می باشد.

به بینی که از نظر نوع پوست دارای پوست نازکی می باشد به نحوی که استخوان و غضروف بینی قابل رویت باشد و از نظر استخوان بندی دارای بافت و غضروف قوی هستند را بینی استخوانی می نامند.

هر نوع مدل بینی ویژگی خاص خود را دارد و به طور کلی بینی های استخوانی با ویژگی های ذکر شده جزو ایده آل ترین بینی ها برای انجام جراحی بینی می باشند.

رینوپلاستی

روش انجام عمل بینی استخوانی

جراحي بيني استخواني به دو تکنیک عمل بینی به روش باز و بسته با توجه به ایرادات بینی انجام می گیرد.

جراح بینی با ایجاد برش هایی پوست بینی را از استخوان و غضروف جدا می کند و برای برطرف کردن ایرادات بینی اقدام می کند.

بعد از ایجاد شکاف روی استخوان و غضروف با انجام عمل استئوتومی قوز و برآمدگی بینی برداشته می شود و در انتها پوست بدون هیچ تغییری سر جای خود قرار می گیرد.

دکتر تهران بیوتی با بیش از 20 سال سابقه در حوزه خدمات جراحی زیبایی. مجهز ترین و به روز ترین تیم تخصصی جراحی زیبایی در تهران.

 


:: برچسب‌ها: رینوپلاستی ,
:: بازدید از این مطلب : 84
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

هنگامی که شخصی ملکی را از شخص دیگری خریداری می کند، می تواند از دادگاه بخواهد پس از انعقاد قرارداد ، مالک آن ملک را ملزم به تهیه سند رسمی کند. اگرچه در برخی از قراردادها زمان و تاریخ مشخصی با الزام به تنظیم سند رسمی در دفتر وجود دارد، اما اگر آن تاریخ در قرارداد پیش بینی نشده باشد ، به دلیل الزام قانونی برای ثبت این معاملات ، دادخواست تسویه حساب ممکن است بایگانی شده سند رسمی به دادگاه ارائه شد.

در این مقاله با شهرداد همراه باشید تا نکات مربوط به الزام به تنظیم سند رسمی را برای شما بیان کنیم.

 

الزام به تنظیم سند رسمی

هنگامی که شخصی ملکی را از شخص دیگری خریداری می کند ، می تواند از دادگاه بخواهد پس از انعقاد قرارداد ، مالک آن ملک را الزام به تنظیم سند رسمی کند. اگرچه در برخی از قراردادها زمان و تاریخ مشخصی برای تنظیم سند رسمی در دفتر وجود دارد ، اما اگر آن تاریخ در قرارداد پیش بینی نشده باشد ، به دلیل الزام قانونی برای ثبت این معاملات ، دادخواست تسویه حساب ممکن است بایگانی شده سند رسمی به دادگاه ارائه شد.

در دادخواستي كه مستلزم تهيه سند رسمي است ، خواهان خريدار مال است و خوانده شخصي است كه مال را از طريق سندي به شاكي فروخته است. اما گاهی ممکن است فروشنده مالک رسمی ملک نباشد ، یعنی در دفتر اسناد رسمی ، مالک ملک شخص دیگری باشد. در این حالت علاوه بر فروشنده ، باید نام مالک رسمی که در پرونده توافق شده نیز ذکر شود.

کلیه ادعاهای مربوط به دارایی باید به دادگاهی که در آن ملک واقع شده است ارائه شود.

نحوه صدور دستور اجرایی

پس از صدور و قطعی شدن حکم صدور سند رسمی ، قانون اجرای احکام صادر می شود و دادگاه ابتدا به طرف دعوا (صاحب رسمی املاک) اطلاع می دهد تا ظرف ده روز از زمان ابلاغ برای تنظیم پرونده در دفتر حاضر شود. افسر اسناد و تحویل اموال. انتقال به خریدار. اگر مالک رسمی در مهلت مقرر در دفتر حاضر نشود ، به درخواست رئیس دفاتر اسناد رسمی ، نماینده دادگاه به دفتر گزارش می شود و اموال را به خریدار منتقل می کند.

• دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی فقط برای املاک ثبت شده قابل بررسی است و برای املاک ثبت نشده ابتدا باید درخواست اثبات مالکیت ارائه شود.

• محکومیت متهم برای تنظیم سند رسمی ، خریدار را ملزم به پرداخت بهای (پول) نمی کند.

• در مورد الزام به تهیه سند ، اولین مرحله دادگاه بدوی استعلام از اداره ثبت در مورد آخرین وضعیت ثبت املاک و اینکه آیا نام مالک در پرونده یا املا ذکر نشده است یا خیر. رهن یا نگهداری می شود ، دادگاه وارد جلسه رسیدگی می شود. نمی تواند و پرونده را مختومه می کند.

• اگر صاحب رسمی اموال فوت کرده باشد ، باید از طرف وراث درخواست دادرسی کنید.

• دادخواست الزام به تنظیم سند باید دقیقاً مشخصات ملک از جمله پلاک ، آدرس و غیره را مشخص کند.

وجود مشکلات ثبت نام و موانع بدست آوردن اتمام کارها بهانه معتبری برای از بین بردن مسئولیت پرداخت غرامت تاخیر در انجام تعهد نیست ، بنابراین هنگام تنظیم سند رسمی ، دستور جبران تأخیر در انجام تعهد.

• اگر تقاضای اولیه شاکی الزام به تنظیم سند رسمی باشد و در جریان تحقیقات مشخص شود که دارایی توسط طلبکاران توقیف شده است ، می توان درخواست شخص متقاضی را برای رفع موانع آماده سازی مقام افزایش داد. سند درخواست اولیه

• علل تعهد دو دلیل مستقل نیستند. بلکه علت الزام به تنظیم سند رسمی یک علت اصلی و علت به دست آوردن فرم مجلس جداگانه و خاتمه کار ، این فرض است که هر دو پرونده باید با هم تنظیم شوند. زیرا اگر دادخواست مقدماتی بدون دلیل اصلی مطرح شود ، دادگاه بعداً نمی تواند آن را با علت اصلی یعنی تهیه سند رسمی سازگار کند. بنابراین ، یک سوال مقدماتی به تنهایی قابل قبول نیست.:: برچسب‌ها: الزام به تنظیم سند رسمی ,
:: بازدید از این مطلب : 64
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

در همه کشورها کانون وکلا وجود دارد. کانون وکلای دادگستری ایران به عنوان یک انجمن غیر دولتی و غیر وابسته شناخته می شود که در سال 1331 طی یک لایحه ایجاد شد. و وظیفه اصلی آن نظارت بر امور وکلا می باشد.

البته در بعضی مناطق کانون وکلا وجود ندارد. برای تشکیل این انجمن ، 60 حقوقدان باید به عنوان وکیل کار کنند. در غیر این صورت ، تا زمان تاسیس انجمن ، وکلای آن منطقه تابع مقررات کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

در ادامه این مطلب از سایت شهرداد، همراه باشید تا در مورد وظایف کانون وکلا و طریقه پیگیری تخلفات این نهاد توسط دادگاه انتظامی وکلا بیشتر آشنا شوید.

وظایف کانون وکلا

وکلای عضو در کانون وکلا حق وکالت در دادگاه بدوی را دارند ، آنها حق تجدیدنظر در دیوان عالی کشور را دارند. در ضمن وکلای بدوی در دادگاه بدوی و تجدیدنظر حق نمایندگی دارند.

 • اعطای نمایندگی قانونی به نامزدهای دارای صلاحیت قانونی

 • مدیریت امور دادگستری و نظارت بر کار وکلا

 • رسیدگی به تخلفات و پیگردهای انتظامی وکلا توسط دادستان و دادگاه انتظامی وکلا

 • کمک کردن به قوه قضایی

 • فراهم کردن مسیر پیشرفت علمی و عملی وکلا

ارکان کانون وکلای

طبق قانون استقلال وکلا در سال 1333 ، کانون وکلا از 4 قسمت تشکیل شده است:

مجمع عمومی کانون وکلا و ترکیب آن

بر اساس ماده 3 لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری ، مجمع عمومی وکلای دادگستری هر یک از وکلا با وکلای درجه یک و دو در این زمینه تشکیل می دهند. مشروط بر اینکه مجازات انتظامی از درجه 4 فراتر نرود و از انجام حرفه تعلیق نشود.

شورای کانون وکلا مسئول اداره امور وکلا است. طبق لایحه دو کانون وکلا ، رئیس هیئت مدیره رئیس انجمن و نماینده قانونی کانون در کلیه ارگانهای رسمی است.

شورای کانون وکلای دادگستری مرکز از 12 عضو موثر و 6 عضو علی البدل تشکیل شده است. در مراکز دیگر 5 عضو اصلی و یک عضو علی البدل وجود دارد.

رئیس کانون وکلا بر رفتار و کنترل رفتار وکلا و کارآموزان نظارت می کند ، که در صورت بروز خطا باید هشدارهای لازم را به آنها بدهد.

دادسرا نظامی وکلا

این دادستانی مسئول رسیدگی به تخلفات و پیگرد قانونی وکلا است. و طبق ماده 15 لایحه استقلال وکیل، اگر دادستانی تخلفی از وکیلی را تشخیص دهد ، رئیس دادگاه یا دادستان باید مراتب را به دادسرا انتظامی اطلاع دهد.

اگر دادستانی تخلفی را کشف کند، پرونده به همراه دادسرا به دادگاه نظامی وکلا ارسال می شود. در غیر این صورت ، اگر دادستان استان اطلاع دهد و دادستان تسلیم دادسرا انتظامی وکلا نشود، درخواست تجدیدنظر از دادگاه انتظامی وکلا را خواهد داشت.

دادگاه انتظامی وکلا

دادگاه انتظامی وکلا از سه وکیل پایه یک دادگستری تشکیل شده است که وظایف آنها صدور حکم درباره تخلفات وکلا است. دو نفر از این افراد به طور متناوب انتخاب می شوند تا در صورت غیبت، یکی از اعضا جانشین وی نباشد.

دادگاه عالی انتظامی قضات مرجع نظارت بر احکام قابل اعتراض صادره از دادگاه انتظامی است.

کلام آخر

آشنایی با مسایل حقوقی می تواند در همه زمینه ها از اهمیت بالایی برای رسیدن به حق افراد مهم باشد. اپلیکیشن شهرداد یک اپ حقوقی است که با مراجعه به آن می تواند در مورد مسایل حقوقی و نکات مربوط به کانون وکلا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 :: برچسب‌ها: کانون وکلا , وظایف کانون وکلا ,
:: بازدید از این مطلب : 70
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 25 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

قبل از اینکه به موضوع استرداد جهیزیه بپردازیم ابتدا باید جهیزیه را تعریف کنیم.

جهیزیه طبق سنت های ایرانی به یک سری لوازم منزل که دخترها هنگام ازدواج و شروع زندگی مشترک با خود به خانه همسرشان می آورند گفته می شود. جهیزیه حتی می تواند به شکل پول یا ملک هم باشد اما شکل مرسوم آن همان اسباب و اثاثیه ای است که گفته شد.

استرداد جهیزیه با فاکتور

البته این نکته حائز اهمیت است که تهیه جهیزیه بر اساس آنچه در قانون بیان شده است بر عهده مرد است.

زنان چه زمانی می توانند نسبت به استرداد جهیزیه اقدام کنند ؟

بر اساس قانون زنان می توانند هر زمانی که بخواهند جهیزیه خود را پس بگیرند و آن را به دیگری انتقال دهد و یا به خانه پدرش منتقل کند، حتی هنگامی که با همسرشان خوب و خوش در حال زندگی هستند.

البته به ندرت پیش می آید که خانمی این کار را انجام دهد و معمولا در زمان جدایی و طلاق بحث استرداد جهیزیه پیش کشیده می شود.

تهیه لیست سیاهه برای استرداد جهیزیه به چه معناست و به چه دردی می خورد ؟

خانم هنگام ازدواج و تهیه جهیزیه باید لیستی از تمام وسایلی که به خانه شوهر می برد تهیه کند. در برگه آخر عقدنامه صفحه ای برای یادداشت اقلام جهیزیه وجود دارد. اما در مواردی هم مشاهده شده که در برگه ای جدا از عقد نامه نوشته شده است.

این لیست باید به امضای داماد چند شاهد برسد و حتی می تواند برای اعتبار بیشتر آن را در دفتر اسناد رسمی تنظیم کنند.

این لیست در زمان استرداد جهیزیه می تواند از بروز بسیاری از مشکلات و دعواها جلوگیری کند. پس توصیه می شود حتما آن را تهیه کنید.

البته مرسوم است در بعضی از خانواده های ایرانی فیلم و عکسی از جهیزیه عروس تهیه می شود این فیلم و عکس نیز می تواند در صورت بروز مشکل مورد استفاده قرار گیرد.

فاکتور های خرید وسایل نیز اگر به خوبی حفظ شود و چند سال بعد نیز قابل خواندن باشد نیز برای مراجع قضایی می تواند معتبر باشد و مورد استفاده قرار گیرد.

اقدامات قانونی که زن باید برای استرداد جهیزیه انجام دهد چیست ؟

اگر بین زن و مرد اختلافاتی رخ داد و مرد حاضر به پس دادن جهیزیه نشد زن می تواند از طریق قانونی اقدام کند. ابتدا خانم باید اظهارنامه ای تهیه کند و در آن به مرد اعلام کند که می خواهد جهیزیه اش را پس بگیرد.

این اظهار نامه معمولا مهلت دو هفته ای دارد و مرد باید در این زمان نسبت به پس دادن جهیزیه اقدام کند.

اگر مرد به این اظهارنامه بی اعتنا بود زن می تواند از مراجع قضایی و با تنظیم دادخواست برای پس گرفتن جهیزیه اش اقدام کند.

کلام آخر

در صورتی که در این زمینه دچار مشکلی شدید می توانید با مراجعه به یک وکیل متخصص برای حل مشکل خود را اقدام کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به اپلیکیشن شهرداد و استفاده از راهنمایی های مشاوران آن دغدغه های ذهنی خود را در این زمینه برطرف کنید.:: برچسب‌ها: استرداد جهیزیه , شهرداد ,
:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 19 بهمن 1399 | نظرات ()