نوشته شده توسط : بارمان

تورم بعد از عمل بینی یکی از عوارض عمل بینی است که برای همه افرادی که این جراحی را انجام می دهند اتفاق می افتد. خیلی از افراد اشتیاق زیادی برای دیدن فرم نهایی دارند و توقع دارند فوراً بعد از جراحی فرم اصلی بینی را ببینند، این اشتیاق قابل درک می‌باشد اما بعد از عمل بینی، مدت زمانی طول می‌کشد تا ورم بینی فروکش کند و در این دوره بهتر است شکیبایی پیشه کنید و به توصیه‌های پزشک خود عمل کنید. 

میزان تورم بینی از فرد به فرد دیگر متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما بهتر است تشخیص دهید که ورم بینی شما از چه نوع است تا مطابق آن روند درمان را شروع کنید.

برای افراد مهم است که چه مدت طول می‌کشد تا ورم بینی برطرف شود و در این مدت چکار باید کرد. اغلب جراحی‌ها نتایج خود را بعد از سه ماه نشان می‌دهند در حالی این شرایط برای بینی‌های گوشتی متفاوت می‌باشد و ممکن است بعد از شش ماه تورم اولیه برطرف گردد.

ورم بینی بعد از عمل بینی

علت ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

حین جراحی، پوست بینی از روی استخوان برداشته شده تا  جراح بتواند به استخوان و بافت غضروفی داشته باشد. بعد از اتمام جراحی، دوباره پوست به روی استخوان بازگردانده می‌شود بنابراین یک فضای خالی بین پوست و استخوان به وجود می‌آید. در این فضای خالی بافت مایعات تجمع می‌کنند که موجب تورم بینی می‌گردد که بعد از گذشت یک سال این ورم برطرف می‌شود. البته زخم‌های ناشی از برش‌های جراحی نیز در اثر جوش خوردن، به تورم بیشتر بینی کمک می‌کنند. 

علت ورم بینی بعد از عمل بینی

چسب زدن و ماساژ بینی از جمله کارهایی است که نه تنها به فرم دهی بینی کمک می‌کند بلکه جنبه درمانی نیز دارد و در کاهش تورم بعد از عمل بینی نقش بسزایی دارد. توجه داشته باشید که این اقدامات باید تحت نظر و آموزش پزشک انجام شود نه اینکه خودسرانه خودمان هر طور دلمان می‌خواهد یا به گفته اطرافیان، این روند را مختل کنیم. چه بسا این اقدامات خودسرانه عواقب ناخوشایند و گاهاً جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

درمان ورم بینی بعد از جراحی بینی

چه عواملی در ورم بینی تأثیر دارند؟

به جز نحوه جراحی بینی، عوامل دیگری در میزان ورم بینی موثر هستند. این عوامل شامل موارد زیر می‌باشند:

نوع بینی

بینی استخوانی کمتر دچار ورم می‌شود و زودتر هم بهبود می‌یابد. در حالی بینی گوشتی، به دلیل ضخیم بودن پوست و لایه چربی زیر پوستی، تورم شدیدتری دارد که برای رفع آن باید زمان بیشتری صبر کرد. اقدامات بعد از عمل بینی مانند چسب زدن و ماساژ دادن برای هر کدام از انواع بینی استخوانی و گوشتی متفاوت می‌باشد.

علت ورم کردن بینی بعد از جراحی بینی

مهارت جراح

فرقی ندارد که عمل بینی به روش باز یا بسته صورت گیرد، اگر هر کدام به درستی انجام نشود ممکن است تورم بیشتر شود.

درمان ورم بینی بعد از عمل بینی

میزان تغییرات بینی

هر چقدر تغییرات بیشتری بر بافت غضروفی و استخوانی بینی وارد شود، تورم شدیدتر خواهد بود. شکستگی عمیق و زیاد، جوش خوردگی‌های عمیق‌تری دارد که این عامل در تورم نقش پررنگی دارد. 

کاهش ورم بینی

بهترین کسی که می تواند در کاهش ورم بینی به شما کمک کند پزشک شما است زیرا بهتر از هر کسی درباره بینی شما و علت ورم آن می داند و با توصیه های او می توان از ورم بینی و دیگر عوارض عمل بینی رهایی یافت.

 

 :: برچسب‌ها: عمل بینی , جراحی بینی , عوارض عمل بینی ,
:: بازدید از این مطلب : 278
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 28 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

 

یکی از اقدامات لازم برای بهبود وضعیت سایت، دریافت مشاوره سئو می باشد. برای دریافت این نوع مشاوره باید به افراد متخصص در حوزه وب و سئو مراجعه کرد که با عنوان مشاور سئو در این حیطه فعالیت می کند. برای دریافت مشاوره سئو، شما ابتدا باید برخی مسائل ابتدایی را در حوزه وب بدانید تا بتوانید بهترین و مفیدترین نوع مشاوره سئو را دریافت کنید.

انواع مشاوره سئو

همانطور که گفته شد، توجه به سئو سایت و استفاده از مشاوره سئو باعث می شود تا به رتبه های برتر در صفحه نتایج جستجوی مرورگر برسید.

مشاوره سئو سایت

رسیدن به رتبه های برتر در این زمینه سبب می شود تا کاربران زیادی به سایت شما مراجعه کنند.

اگر بر روی محتوای سایت بیشتر کار کنید و مقالات مرتبط با سایتتان را بر اساس قوانین سئو منتشر کنید، کاربران هدف سایت بالا می روند و بیشترین آمار بازدید سایت را به خود اختصاص می دهند. حضور فعال و مداوم کاربران هدف در سایت، سبب می شود تا آمار بازدید سایت شما به طور مداوم بالا باشد و سایتتان شناخته شده و مشهور گردد. از این رو می توانید با استفاده از مشاوره سئو، کسب و کار خود را از وب سایتتان گسترش دهید و بیشتر کسب درآمد کنید. سئو سایت ممکن است در جهت بهبود وضعیت سایت شما کمک کند و همچنین می توانند باعث لطمه خوردن به سایت شما شود. این بستگی به نوع استفاده مشاور سئو از اصول و قوانین سئو دارد. سئو دارای اصوا و قوانین مختلفی است که از برخی از آن ها می توان استفاده کرد و همچنین استفاده از برخی دیگر، ممنوعیت دارد. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی کلی همه نوع سئو بپردازیم تا بتوانید کمی در این زمینه اطلاعات داشته باشید و در هنگام دریافت مشاوره سئو، به این موارد توجه کنید.

مشاوره سئو

سئو کلاه سفید

این نوع سئو که مشاور سئو اصولا باید به این موارد توجه بیشتری کند، به استفاده از تکنیک ها و اصول درست سئو اشاره دارد. این تکنیک ها هستند که استفاده از آن ها سبب افزایش رتبه سایت شما می شود.

سئو کلاه سیاه

این نوع سئو که استفاده از آن ممنوع می باشد، شامل اقدامات و اصولی می باشد که استفاده از آن ها سبب پنالتی و اسپم شدن سایت شما می گردد. در نتیجه نه تنها سایت در نتایج جستجو نمایش داده نمی شود، بلکه آمار بازدید نیز به صورت چشمگیر کاهش پیدا کرده و سایت به شدت آسیب می بیند. استفاده از این نوع سئو باعث وارد شدن خسارات مالی زیادی به کس و کار شما می شود؛ زیرا برای برطرف کردن مشکلات سئو باید هم مشکلات به وجود آمده رفع شوند و هم زمانی که سایت به حالت عادی بازگشت، در جهت بهبود وضعیت آن تلاش زیادی شود که تمام این موارد، مستلزم هزینه می باشد. 

برای دریافت مشاوره سئو و افزایش آمار و رتبه سایت، می توانید از مشاوره های تخصصی و عالی سایت حسن آبادی استفاده نمایید.

همچنین می توانید مقالات و نکات مهم سئو که باعث پیشرفت وب سایت شما می شوند را از طریق این سایت دریافت نمایید.

 :: بازدید از این مطلب : 292
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

آیا از دست سیل عظیم بیکاری و مشکلات اقتصادی فرار کرده اید؟ تبریک! اگر شاغل هستید با چه لباسی به سر کار می روید؟ همه ی شغل ها اعم از کارگر، مهندس، معلم، مهماندار، وزیر، وکیل و ... یک لباس فرم یا لباس کار مخصوص دارند. اگر روزی شما با پوششی نامناسب به سر کار بروید، با توجه به معضلات کارفرمایان و حال روحی و روانی آن روزشان، حتی ممکن است اخراج شوید. لباس کار اینجا اهمیت خودش را به خوبی نشانتان می دهد. در این مطلب می خواهیم لباس فرم و پوشش کاری را به عنوان یک حکمت بررسی کنیم. شاید واقعا لازم نیست که شما هر روز یک ساک بزرگ به خاطر لباس و کفش کار همراه ببرید؟ خیر به این شاید خیلی دل نبندید.

لباس کار

لباس فرم و تاثیرات آن 

فواید لباس فرم بر هیچکس پوشیده نیست. یک حالت ساده که به عنوان مشتری تجربه کرده اید را به یاد بیاورید. ممکن است بخواهید حرف بزنید که پرسنل آن مکان متوجه آن نشوند. اگر یکی از آنها بدون لباس فرم کنار شما باشد، چه طور متوجه شغل وی خواهید شد؟ بله لباس فرم مزایای ویژه ای برای مشتری، کارفرما و کارکنان دارد. اگر به عنوان یک کارفرما شانس این را دارید که لباس فرم تعداد زیادی پرسنل خود را تعیین کنید، بهتر است سلیقه به خرج بدهید و با یک انتخاب درست انگیزه و اشتیاق کار کردن را درون کارمندان خود نهادینه کنید.

لباس فرم

 تصور کنید که هر روز که کارمند شما در راه سازمان قدم بر می دارد، یک نفر به او بگوید که چه لباس زیبایی، در کدام شرکت کار می کنید؟! این نشان می دهد که لباس فرم می تواند قدمی در راه برندسازی شما هم باشد. علاوه بر این لباس فرم راحت و ایمن برای کارکنان صنعتی هم واجب است. با لباس فرم روحیه ی تیمی درون کارگران شما بیشتر از قبل می شود و این در آخر به نفع بیزینس شما خواهد بود.

لباس فرم کار

چگونه لباس کار خوب را تشخیص دهیم؟

پارچه ای که لباس کار از آن دوخته می شود باید کیفیت بالایی داشته باشد و حداقل استفاده از پلی استر در آن رعایت شده باشد. اگر پارچه را در دست بگیرید و میزان درخشش آن در نور را بسنجید، می توانید کیفیت آن را دقیق تر حدس بزنید. لباس کار باید سایز مناسب شما باشد؛ به طوری که در فصل گرما خیلی تنگ نبوده و در زمستان سوز هوا را به داخل راه ندهد. یکی دیگر از مواردی که روی لباس کار کاملا در دید شما برای حدس کیفیت حضور دارد، زیپ است. عملکرد و جنس زیپ معرف لباس کار و تولید کننده ی آن است. اگر قصد خرید لباس کار مردانه، زنانه و ... را دارید یا برای شرکت خود می خواهید لباس فرم سفارش دهید، وب سایت یونکس آماده است تا پذیرای سفارشات خرید یا تولید شما باشد. 

 :: برچسب‌ها: لباس کار , لباس فرم , کفش کار , تولید لباس کار , خرید لباس کار ,
:: بازدید از این مطلب : 297
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 22 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

دنیای تبلیغات انتها ندارد؛ متدهای تبلیغاتی آنقدر وسیع است که می تواند شما را به سرگیجه بیاندازد. طبق معمول هر کدام از این متد ها مزایا و معایبی دارند. مثلا قرار نیست شما آدرس سایتتان را در یک کادر 2*2 در روزنامه های کثیر الانتشار چاپ کنید و توقع داشته باشید که رتبه ی شما در نتایج جستجو بالا برود. هر چند اگر خیلی دقیق و حساب شده عمل کنید، و در کنار مارکتینگ از روانشناسی و فرهنگ بهره بگیرید، هر چیزی ممکن است.  بگذریم در اینجا قصد داریم قیمت رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها و مجله های اینترنتی مختلف را بررسی کنیم، اختلاف قیمت ها را تحلیل کنیم و تصمیم بگیریم که آیا پرداخت قیمت رپورتاژ آگهی به نفع ما هست؟

قیمت رپورتاژ آگهی

موارد تاثیر گذار در قیمت رپورتاژ آگهی

شاید با یک مثال از تبلیغات تلویزیونی راحت تر این موضوع را درک کنید. فرض کنید که شما قصد دارید یک تبلیغ 30 ثانیه ای در تلویزیون داشته باشید. با شبکه ی 3 سیما که معروف به شبکه ورزش و جوانان است تماس می گیرید و قیمت را جویا می شوید. بعد از کمی تامل دوباره ارتباط گرفته و می پرسید که اگر بخواهم بین دو نیمه ی ال کلاسیکو آگهی من پخش شود، قیمت این رپورتاژ تلویزیونی چه قدر است؟ بعد با شنیدن تعرفه این رپورتاژ مقداری ناراحت می شوید و با شبکه ی 4 سیما ارتباط می گیرید. آنها قیمت به مراتب پایین تری به شما می دهند. حال کدام انتخاب صحیح است؟

همانطور که برای تعیین به صرفه بودن تبلیغات به زمان و تعداد مخاطب نگاه می کنیم برای قیمت رپورتاژ آگهی هم معیارهای به خصوصی داریم. قرار نیست شما فقط به خاطر اسم یک خبرگزاری نزدیک به 3 میلیون هزینه کنید ولی بعدا متوجه شوید که آنها لینک شما را حذف کرده اند یا بک لینک نوفالو برایتان در نظر گرفته اند و …

رپورتاژ آگهی

نمی توان به طور کلی گفت که هیچ گرانی بی حکمت نیست و قیمت رپورتاژ آگهی هم حتما همین گونه است. در این مورد به خصوص شما باید دقیقا به دنبال حکمت آن باشید. اگر تخصص سئویی دارید به دنبال بررسی رتبه ی کشوری و میزان بازدید تمام خبرگزاری های باشید که ممکن است در آن ها رپورتاژ به انتشار رساند. قیمت رپورتاژ آگهی زمانی می تواند بالاتر باشد که آن سایت به خصوص از نظر رتبه، بازدید و معیارهای اعتباری دیگر سئو سایت در جایگاه بالاتری نسبت به بقیه هم صنف های خود قرار گرفته باشد.

قیمت رپورتاژ آگهی

چه طور قیمت رپورتاژ آگهی در همان روز را به دست آوریم

قیمت دیروز و امروز در کشور ما کاملا توجیه پذیر شده است. ولی در این مورد خیلی تغییر قیمت نداریم. مجموعه های مختلفی مثل ایران رپورتاژ در این زمینه یعنی فروش رپورتاژ آگهی فعالیت می کنند. فروش تعداد بیشتر رپورتاژ برای آن ها درآمدزاست و این به معنی قیمت رپورتاژ آگهی ارزان تر است. اگر اطلاعات کافی ندارید به جز برای کسب قیمت رپورتاژ آگهی می توانید برای انتخاب سایت یا وب سایت های منتشر کننده هم با این مجموعه ها مشورت کنید. ایران رپورتاژ از مشاوران فهیم و با اخلاقی بهره مند است که از راهنمایی شما خشنود خواهند شد.

 :: برچسب‌ها: قیمت رپورتاژ آگهی , رپورتاژ آگهی , ایران رپورتاژ , متد تبلیغاتی ,
:: بازدید از این مطلب : 375
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 20 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

 

سابقه قفل رمزی به سالیان بسیار بر می گردد.زمانی که رمز توسط تیم تحقیق و توسعه یک شرکت سازنده قفل، برای تبدیل شدن به جدیدترین سیستم امنیتی روز استفاده گردد. 

البته امروزه قفل رمزی تفاوت بسیاری با قفل رمزی آن زمان دارد. به دلیل اینکه در گذشته قفل رمزی توسط اهرم های مکانیکی و میل بادامک باز می گردید؛ ولی امروز از جدیدترین سیستم های روز مانند مدار الکترونیکی، پنل لمسی و…. استفاده می شود. 

یکی از شرکت های سازنده قفل دیجیتال و قفل رمزی، شرکت سامسونگ می باشد. بخش قفل دیجیتال سامسونگ شامل تولید قفل رمزی، قفل اثر انگشتی و غیره می باشد. البته در برخی از انواع قفل دیجیتال سامسونگ، شما تمام سیستم های امنیتی زیر را مشاهده می کنید.

در ادامه ما به بررسی قفل رمزی خواهیم پرداخت و معروف ترین مدل  قفل دیجیتال سامسونگ که دارای قفل رمزی هستند، را با هم بررسی می کنیم. پس با ما همراه باشید.

قفل رمزی یال

قفل رمزی چیست و چه مزایایی دارد؟

همان طور که واضح است، قفل رمزی به قفلی گفته می شود که به وسیله رمز باز می گردد. در گذشته، سیستم امنیتی این گونه از قفل ها به این صورت بود که هنگامی که شما رمزی را تنظیم می کردید، همزمان با آن حالت میل بادامک و قطعات درون آن تغییر می کرد و زمانی که شما رمز را وارد می کردید، حالت میل بادامک به حالت تنظیم شده تبدیل می شد و رمز باز می گردید.

اما امروزه و به لطف پیشرفت تکنولوژی، قفل رمزی دیجیتال به وسیله مدارهای الکترونیکی و حافظه داخلی باز می گردند. به این گونه رمز در سیستم امنیتی و حافظه قفل ذخیره می شود و هر گاه که شما رمزی را وارد می کنید، با آن رمز ذخیره شده در حافظه داخلی چک می شود و در صورت تطابق درب باز می گردد.

از مزایای قفل رمزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دیگر هیچ نیازی به حمل دسته کلیدهای حجیم نخواهید داشت و کلید شما، درون ذهن شماست.

  • دیگر نگران گم کردن کلید و یا فراموشی و یا حتی جا گذاشتن آن در منزل یا اداره نباشید.

  • با نصب قفل رمزی بر روی درب منزلتان، خاص بودن را به درب منزل خود اضافه کنید.

  • دسته ای از قفل های رمزی، قابلیت اتصال به خانه هوشمند را نیز دارند. به این گونه که قابلیت متصل شدن به وسایل هوشمند دیگر منزل را دارند.

 

معروف ترین مدل  قفل دیجیتال سامسونگ

قفل دیجیتال سامسونگ مدل shp-dp920 

یکی از معروف ترین و زیباترین قفل های هوشمند سامسونگ، مدل shp-dp920 می باشد. این قفل دیجیتال سامسونگ توسط رمز، کارت و اثر انگشت باز می گردد. قابلیت اتصال به خانه هوشمند را نیز دارد. البته زیبایی آن را که کنار بگذاریم، دارای قوی ترین سیستم امروزه یعنی سیستم امنیتی دوبل می باشد. در سیستم امنیتی دوبل، برای باز شدن نیاز به وارد کردن رمز و اثر انگشت با هم هست و شما این ویژگی را در حال حاضر فقط در قفل های دیجیتال سامسونگ مشاهده خواهید کرد.

قفل دیجیتال سامسونگ

 :: برچسب‌ها: قفل رمزی , قفل دیجیتال سامسونگ ,
:: بازدید از این مطلب : 320
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

بینی افرادی که نیاز به عمل زیبایی بینی دارند، به انواع مختلفی تقسیم می شود. انواع مختلف بینی بر اساس فرم و بافت بینی به دو دسته کلی تقسیم شده اند. این دو دسته که توسط جراحان زیبایی بینی تعریف شده است بینی گوشتی و استخوانی هستند. تفاوت این دو دسته در فرم بینی و بافت آن است و جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی با یکدیگر تفاوت هایی در روش انجام جراحی دارند.

ویژگی بینی های گوشتی و استخوانی چیست؟

بینی گوشتی

بینی گوشتی پرتکرار ترین عارضه ای است که بین افرادی که قصد عمل بینی دارند دیده می شود. ویژگی مشترک بینی های گوشتی، پوست ضخیم و چربی است که روی بینی را پوشانده است. چربی بینی به علت وجود غدد چربی متعدد و فعال است که به طور مداوم از خود چربی ترشح می کنند. در جراحی بینی گوشتی گاهی لازم می شود که بخشی از این غدد چربی برداشته شوند. ویژگی دیگر بینی های گوشتی بزرگی پره های بینی و نوک بینی نسبت به کل بینی و بافت ضعیف غضروفی است.

بینی استخوانی

بینی استخوانی بر خلاف بینی گوشتی پوستی نازک دارد و غدد چربی زیر پوست کمتر فعال هستند. مشکل رایج بینی استخوانی داشتن قوز روی پل بینی یا انحراف تیغه بینی است. به طور معمول در بینی های استخوانی تناسب لازم بین پره های بینی و نوک بینی با کل بینی وجود دارد و این نواحی نیازی به تغییر ندارند.

 

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به چه روشی انجام می شود؟

روش های جراحی بینی همیشه یکسان نبوده اند و مداوم در حال تغییر و به روز شدن هستند. اگر بخواهیم روش های جراحی بینی را بر اساس تکنیک به کار رفته دسته بندی کنیم، دو دسته ی باز و بسته برای روش های جراحی بینی وجود دارد. در روش باز، با ایجاد برشی در زیر ناحیه نوک بینی، پوست بینی به کلی برداشته می شود و جراح به بافت بینی و زیر پوست دسترسی پیدا می کند. در روش بسته اما بر خلاف روش باز پوست بینی دست نمی خورد و تمام تغییرات از داخل بینی و با ایجاد برش های کوچک انجام می شود. به طور واضح روش بسته آزادی عمل کمتری به جراح می دهد و برای عمل هایی که نیاز به تغییرات گسترده دارد مناسب نیست.

جراحی بینی گوشتی شکلی پیچیده و دشوار از جراحی بینی است. همانطور که گفته شد گاهی اوقات نیز نیاز است که جراح روی پوست بینی تغییراتی را اعمال کند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که جراحی بینی گوشتی با استفاده از تکنیک بسته امکان پذیر نیست و روش باز بهترین راه برای جراحی بینی گوشتی است.

روش جراحی بینی گوشتی

متدهای جراحی همیشه در حال ارتقا و بهبود بوده اند. جراحی بینی گوشتی از مواردی بوده که روش انجام آن مورد تردید بوده است. در حال حاضر روش پذیرفته شده ی جراحی بینی گوشتی به این صورت است که با انجام برش های لازم برای جراحی باز پوست بینی برداشته می شود. سپس بخش هایی که نیاز به کوچک شدن دارند با تراش دهی یا بخیه زدن بافت ها کوچک می شوند. سپس بخش های ضعیف غضروف بینی با پیوند زدن تکه های غضروفی که از دیگر بخش های بدن برداشته شده اند تقویت می شود. به این صورت دیگر بینی گوشتی بعد از جراحی دفرمه نمی شود و حالت خود را حفظ می کند.

با وجود اینکه روش های جراحی همواره در حال تغییر بهتر شدن هستند و ممکن است در آینده روش های بهتری برای جراحی بینی ابداع شود، اما در حال حاضر روش های موجود قابل اعتماد هستند و در صورتی که توسط فرد متخصص اجرا شوند می توان اطمینان داشت که نتیجه ی عمل رضایت بخش خواهد بود.:: برچسب‌ها: جراحی بینی گوشتی , جراحی بینی ,
:: بازدید از این مطلب : 372
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 7 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

کانسیلر جزء لوازم آرایشی زیرساز پوست محسوب می شود که میتواند عیوب پوست را به خوبی بپوشاند. در واقع کانسیلر کرم پودری فشرده با تنوع رنگی بالا است. کانسیلر برای نقاط و نواحی تیره از پوست به کار می رود که با کرم پودر پوشانده نشده اند.

پوست از نظر چربی و رطوبتی که دارد به انواع پوست خشک و چرب تقسیم می شود. لوازم آرایشی و پاک کننده های آرایشی برای هر نوع پوست با دیگری متفاوت است و اگر می خواهید آرایش خوب و پوست فوق العاده سالم داشته باشید بهتر است از نمونه های متناسب با پوستتان استفاده نمایید. در این مقاله می خواهیم خانم هایی که پوست چرب دارند را در خرید کانسیلر راهنمایی کنیم تا بهترین خرید را داشته باشند و از آن لذت ببرند. پس با ما همراه باشید.

خرید کانسیلر برای پوست چرب

نکات مهم در خرید کانسیلر

خانمهایی که پوست چرب دارند باید از لوازم آرایشی که فاقد چربی هستند استفاده کنند. با این کار آن ها چربی تولید شده توسط پوست را کنترل می کنند و از بروز جوش و آکنه بیشتر روی صورت جلوگیری می کنند. پوست در طول روز چند مرتبه چربی روی سطح پوست تولید می کند و اگر این چربی را کنترل نکنید و کاهش ندهید باعث چرب تر شدن پوست و بروز جوش می شود. پس مهمترین نکته در خرید کانسیلر و دیگر لوازم آرایشی این است که فاقد چربی باشند.

کانسیلر هم نمونه ها و مدل های متفاوتی دارد. کانسیلر جامد و مایع مرسوم ترین انواع کانسیلر است.

خانم هایی که پوست چرب دارند خرید کانسیلر جامد انجام دهند. این نوع کانسیلر دارای چربی کمتری است و روی صورت شما نمی ماسد. کانسیلر جامد دارای دو نوع مدادی و استیکی است. در هنگام خرید کانسیلر هم این دو مورد را در نظر بگیرید. کانسیلر جامد مدادی دارای چربی بیشتری نسبت به استیکی است. اگر فکر می کنید که پوستتان بسیار چرب است ما به شما خرید کانسیلر استیکی را پیشنهاد می کنیم. 

خرید کانسیلر اصل

اگر خرید کانسیلر را برای آرایش روزانه انجام می دهید نمونه های جامد مناسب تر است. به دلیل سبک بودن و قدرت بالای پوشانندگی آن، بهتر است این نوع کانسیلر را انتخاب نمایید. پوست شما نیاز دارد زیر لایه های آرایشی که شما ایجاد می کنید نفس بکشد تا سالم بماند. از این رو در خرید کانسیلر دقت کنید که سبک باشد. 

اما اگر خرید کانسیلر را برای مهمانی ها و مراسم میخواهید انجام دهید پیشنهاد میکنیم که از کانسیلر مایع استفاده کنید. کمی دقت کنید. شمایی که پوستتان چرب است بهتر است هنگام خرید کانسیلر دقت نمایید که کلمه فاقد چربی یا free oil روی محصولی که خریداری می کنید درج شده باشد.

این نوع کانسیلر کمی سنگین است اما ماندگاری و پوشانندگی بالایی دارد. سعی کنید استفاده و خرید کانسیلر میاع را به مهمانی ها محدود کنید و برای استفاده روزانه نوع دیگری را انتخاب نمایید.

حتما پس از مهمانی صورت خود را از کانسیلر و دیگر مواد آرایشی پاک کنید تا به پوستتان آسیب وارد نکنید.

اگر هنگام خرید کانسیلر دقت لازم را نکنید و ناخواسته نمونه فیک آن را خریداری نمایید می تواند به پوستتان آسیب جدی بزند. کانسیلری که باید بتواند لکه های قهوه ای و تیره پوست را بپوشاند می تواند خودش عامل بروز لک باشد. 

خرید کانسیلر را با وسواس بیشتری انجام دهید. به دلیل اینکه این ماده آرایشی مستقیما روی پوست قرار میگیرد و باید دارای کیفیت لازم باشد تا علاوه بر زیبایی سلامت پوست را نیز حفظ کند.

برای اینکه بتوانید خرید کانسیلر را از برندهای معتبر آرایشی انجام دهید تا خیالتان از کیفیت محصولی که خریداری میکنید راحت باشد باید به فروشگاه های معتبر ارایش مراجعه نمایید. روبی سان یکی از معروف ترین و برترین برندهای موجود در لوازم آرایشی است که تمام محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا در اختیار خانم ها قرار می دهد. :: برچسب‌ها: خرید کانسیلر , کانسیلر , ,
:: بازدید از این مطلب : 350
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

 

مشکلات مختلف قفل های مکانیکی و استفاده از کلید تمام نمی شود. یک روز از سال  ممکن است کلید ما گم شود؛ یک روز دیگر کلید در خانه جا گذاشته شود و…… . برای همین نیاز بود که این مشکلات قفل های مکانیکی و کلید تمامی پیدا کند که قفل های جدیدی روانه بازار شد. این نوع از قفل ها دیگر نیازی به کلید نداشتند  و برای همین موضوع بود که در بازار این محصولات محبوبیت پیدا کرد.

این نوع از قفل ها که به قفل  رمزی معروفند، همانند تلفن های هوشمند، برای باز کردن در خانه، نیاز به وارد کردن یک پین کد چند رقمی (معمولا 4 تا 8 رقمی)  دارند که روشی امن برای محافظت از منزل در برابر سارقین است. البته باید به این نکته توجه کرد که استفاده از پین کد یکی از ساده ترین انواع قفل رمزی است و انواع پیچیده تری نیز دارد.

 

در ادامه ما به بررسی این نوع از قفل ها و برندهای معروف این حوزه می پردازیم و در آخر نیز درباره مزایا و معایب قفل رمزی صحبت  می کنیم و می بینیم که آیا این نوع از قفل ها برای استفاده مناسب است ؟ پس با ما همراه باشید تا  اطلاعات جامع و کاملی درباره قفل رمزی و خرید آن به دست آورید.

قفل رمزی سامسونگ

تاریخچه و انواع مختلف قفل رمزی 

یکی از قسمت هایی که درباره قفل رمزی اهمیت دارد، پنل وارد کردن رمز است. در قفل های قدیمی ، اهرم های مکانیکی و شماره گیرهای چرخان برای وارد کردن رمز مورد استفاده قرار می گرفت، اما در حال حاضر برای وارد کردن رمز ، از پنل های مانیتور و لمسی استفاده می گردد  که این نوع از قفل ها را در زمره قفل های هوشمند قرار می دهد. در قفل های رمزی دیگر کلیدی وجود ندارد و کلید در ذهن شماست که این بسیار نکته مثبتی است .

از جمله برند هایی که در عرصه تولید این دسته از قفل ها فعال هستند، سامسونگ و یال هستند که با ارائه انواع مختلفی از این قفل و ترکیب آن با سیستم های امنیتی دیگر مانند اثر انگشت و کارت امنیت شما را فراهم می سازند.

 

مزایا قفل رمزی

استفاده از قفل رمزی دارای مزایای خاصی می باشد که در لیست زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

1.دیگر از شر کلید و حمل آن خلاص خواهید شد.

2. از راه دور و با استفاده از تلفن همراه، به قفل دسترسی دارید و آن را باز یا بسته می کنید.

3.مشخص کردن  سطح دسترسی های مختلف برای افراد.

4.استفاده از تابع خیالی و سیستم آلارم هشدار که باعث می شود دیگر نگران لو رفتن رمز شخصی خود نشوید.

مدل معروف قفل رمزی سامسونگ

معایب قفل رمزی

1.نسبت به قفل های اثر انگشتی، امنیت به نسبت پایین تری دارند. (به دلیل اینکه رمز قابلیت لو رفتن را دارد؛ اما اثر انگشت منحصر به فرد است.)

2. هر شخص با داشتن رمز شما، می تواند به منزل شما دسترسی داشته باشد. (بهتر است که از رمزهای قوی استفاده کنید و از وارد کردن رمزهایی مانند تاریخ تولد،توالی اعداد مانند 123456 و.. خودداری کنید.)

 

در حالت کلی می شود گفت که استفاده از قفل رمزی، خیلی بهتر از استفاده از قفل های مکانیکی است؛ ولی اگر شما بتوانید از دسته ای از قفل ها استفاده کنید که ترکیبی از رمز، اثر انگشت و کارت باشد، خیلی بهتر است. برای خرید قفل رمزی شما می توانید آن را از فروشگاه اینترنتی سامسونگ با ارزان ترین قیمت ممکن تهیه کنید.

 :: برچسب‌ها: قفل رمزی ,
:: بازدید از این مطلب : 358
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

اگر در خیابان و مکان های پر رفت و آمد نگاهی به چهره مردم بیندازید خواهید دید که درصد قابل توجهی از آن ها اهمیت ویژه ای به شیک پوشی و زیباتر کردن چهره خود قائل هستند. از همین رو تعدا افرادی که به دنبال گرفتن نوبت عمل بینی هستند روز به روز رو به افزایش است. بینی تاثیر مستقیمی با زیبایی دارد. افرادی که بخاطر بینی مشکل دار یا بزرگ اعتماد به نفس خود را از دست داده اند با جراحی بینی، اعتماد به نفس خود را بالاتر می برند و از دیدن چهره خود در آینه لذت می برند.

شاید برایتان سوال شود که آیا همه بینی ها یکسان هستند و هیچ محدودیتی در انتخاب مدل عمل بینی ندارند؟ در جواب باید بگوییم که خیر اینگونه نیست. هر مدل عمل بینی برای دسته مشخصی از بینی ها مناسب است.

برای مثال اگر بینی شما از نوع گوشتی است نمی توانید عمل بینی عروسکی انجام دهید. اگر به دنبال مدل مناسبی برای انجام عمل بینی خود هستید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

عمل بینی

مناسب ترین مدل عمل بینی برای بینی های گوشتی

عمل بینی گوشتی همانطور که می دانید نسبت به بینی های استخوانی، فرایند پیچیده تری دارد و افرادی که بینی آن ها از نوع گوشتی است باید صبر و تحمل بیشتر داشته باشند تا نتیجه جراحی بینی را ببینند.

بهترین مدل برای بینی های گوشتی، عمل بینی طبیعی است. اگر قصد انتخاب مدل هایی مانند عروسکی، فانتزی، نیمه فانتزی و... را دارید پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این اشتباه را نرتکب نشوید. از آنجا که پوست بینی های گوشتی ضخیم تر است و دارای غضروف نرم تری هستند، نمی توان بیش از حد آن را کوچک کرد. زیرا در این صورت احتمال برگشتن بینی به حالت اولیه پس از عمل بینی بسیار بالا خواهد بود.

همچنین برای عمل بینی گوشتی لازم است در انتخاب جراح خود دقت بیشتری داشته باشید تا نتیجه دلخواه حاصل شود. زیرا این جراحی نیازمند تجربه و تبحر بسیار بالایی است و در صورتی که جراح بینی شما نتواند تمامی مراحل را به درستی انجام دهد مشکلات زیادی در آینده به سراغتان خواهد آمد.

مدل های عمل بینی

مدل های مناسب برای بینی های استخوانی

بینی های استخوانی معمولا دارای پوستی نازک و غضروف مستحکمی هستند. افرادی که بینی استخوانی دارند حق انتخاب بیشتری نسبت افرادی دارند که بینی آنها از نوع گوشتی است.

از مدل های مناسب برای بینی های استخوانی می توان به عمل بینی عروسکی، نیمه فانتزی و فانتزی اشاره نمود. از آنجا که این نوع بینی ها با کوچک شدن مشکل خاصی ایجاد نمی کنند، جراح می تواند انواع مدل ها را بوجود آورد. البته که هنر دستان جراح در نتیجه عمل بینی بسیار حائز اهمیت است که نباید آن را نادیده بگیرید.

بهیترین کلینیک عمل بینی

بهترین کلینیک عمل بینی در تهران

یکی از مهمترین مسائلی که همیشه برای متقاضیان انجام جراحی بینی وجود دارد انتخاب کلینک مناسب است. این حساسیت زمانی بیشتر می شود که می دانید عمل بینی تاثیر مستقیمی با زیبایی و چهره شما دارد. از بین کلینک های فعال، کلینیک دکتر تهران بیوتی با سال ها تجربه و دارا بودن جراحانی متخصص و شناخته شده امتیاز بهترین از سمت مشتریان کسب کرده.

همچنین مشاوره و گرفتن راهنمایی در کلینیک دکتر تهران بیوتی کاملا رایگان است که پیشنهاد می کنم حتما به وبسایت آن ها سر بزنید.

نشانی اینترنتی کلینیک دکتر تهران بیوتی: drtehranbeauty.com:: برچسب‌ها: عمل بینی , جراحی بینی ,
:: بازدید از این مطلب : 2403
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 16 شهريور 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که دسته جدیدی از قفل ها به نام قفل  الکترونیکی (قفل هوشمند) وارد بازار شود. برخلاف قبل که شرکت های سنتی اقدام به تولید قفل می کردند، قفل های دیجیتال توسط برندهای نام داری مانند سامسونگ، یال، هایوان و …. تولید و به بازار فروش عرضه می شود.

آیا قفل های مکانیکی و حمل دسته کلید و دردسرهای گم کردن کلید مکانیکی شما را کلافه کرده است؟ آیا دنبال یک قفل به روز و مبتنی بر سیستم های امنیتی جدید هستید؟ پس با ما همراه باشید. در این مقاله ما به بررسی قفل های الکترونیکی و مزایا و معایب آن می پردازیم و در ادامه به بررسی امنیت این دسته از قفل های جدید می پردازیم.

 

قفل الکترونیکی چیست و چه کاربردی دارد؟

قفل الکترونیکی در حقیقت دسته ای از قفل هوشمند می باشد که بر روی درب نصب می شود. این نوع قفل به جای استفاده از حالت مکانیکی، از مدارهای الکترونیکی تشکیل شده است که وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. در حقیقت اجزای تشکیل دهنده یک قفل الکترونیکی، شامل مدار الکترونیکی، زبانه قفل، پنل مانیتور و در بعضی موارد دستگیره می باشد. قفل الکترونیکی  با استفاده از روش هایی مانند اثر انگشت، کارت RFID، رمز و… به احراز هویت کاربر می پردازد و در صورت تطابق هویت با آنچه که برای سیستم عامل قفل تعریف شده است، درب باز می گردد.

قفل الکترونیکی یال

مزایای قفل الکترونیکی

  1. دیگر هیچ نیازی به حمل دسته کلید های حجیم و سنگین نخواهید داشت و برای شما باز کردن درب منزل همانند باز کردن قفل تلفن همراه می شود. تجربه ای شیرین و دل انگیز که مطمئنا برای شما لذت بخش و دل انگیز و همراه با راحتی و آسایش است.

  2. دیگر هیچ وقت نگران پشت درب منزل و جا گذاشتن دسته کلید در محل کار، منزل و یا هر محیط دیگری نخواهید بود.

  3. نحوه طراحی و ظاهر یک قفل الکترونیکی به گونه ای است که نسبت به قفل های مکانیکی، جذاب تر است و نمای خاص و زیباتری را به درب منزل شما می دهد.

  4. هنگامی که شما از قفل های مکانیکی استفاده می کنید، تنها و تنها یک روش برای باز کردن درب دارید و آن هم کلید است؛ اما هنگام استفاده از قفل الکترونیکی، روش های متعددی روبروی شماست که علاوه بر امنیت بسیار بیشتر، شما می توانید بنابر سلیقه خود از یک روش یا چندین روش استفاده کنید.

  5. استفاده از قفل کودک در سیستم امنیتی قفل باعث شده است که شما با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی بابت حضور فرزند در منزل، از منزل خارج شوید و به کارهای روزانه خود برسید.

نمونه ای از قفل الکترونیکی

آیا قفل  الکترونیکی امنیت ما را فراهم می کنند؟

همان طور که در بالا نیز گفته شد، در قفل الکترونیکی،  با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز مانند اثر انگشت، رمز و.. سعی بر این شده است که امنیت شما تا حد امکان بالا برود. در برخی از مدل های قفل هوشمند، شما مشاهده خواهید کرد که حتی این روش های نوین نیز با یکدیگر ترکیب گردیده اند. سیستم امنیتی دوبل یکی از این نوع سیستم هاست که در آن برای باز کردن درب، وارد کردن اثر انگشت و رمز هر دو لازم و ضروری است. پس با استفاده از قفل دیجیتال، شما به هیچ وجه هیچ نگرانی بابت امنیت منزل خود نداشته باشید.

 

حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 :: برچسب‌ها: قفل الکترونیکی ,
:: بازدید از این مطلب : 326
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 15 شهريور 1399 | نظرات ()