نوشته شده توسط : بارمان

امروزه با پیشرفتی که علم و تکنولوژی در زمینه صنایع غذایی و کشاورزی داشته‌اند؛ دیگر کمتر کشوری با مشکل تامین خوراک مردم مواجه است. این پیشرفت به نحوی بوده است که اگر تا صد سال پیش قحطی یکی از دغدغه‌ها و عوامل اصلی مرگ‌ومیر در سطح جهانی بوده، امروزه سازمان جهانی بهداشت پیش‌بینی می‌کند که تا سال 2025 چاقی اصلی‌ترین عامل مشکل‌ساز برای سلامتی در عرصه‌ی جهانی باشد.

از این رو، امروز قصد داریم تا در سایت ویکی درمان با ارائه این مقاله شما را بیشتر با خطرات و درمان چاقی آشنا کنیم.

ورزش موثرترین راه درمان چاقی

تعریف چاقی

در اولین گام در درمان چاقی باید با معنی و مفهوم چاقی آشنا شویم. در تعریف سازمان جهانی بهداشت؛ به فردی چاق اطلاق می‌شود که چربی‌ها به صورت مازاد و غیرطبیعی در بدنش انباشت و تجمع کرده‌اند. این عارضه، بر اثر بزرگ شدن توده‌های چربی به علت افزایش سلول‌های چربی و رسوب لیپیدها بروز می‌کند. که این امر علاوه بر این که ظاهر نامناسبی برای فرد ایجاد می‌کند؛ سلامت او را نیز به خطر می‌اندازد.

گفتنی است که متخصصان چاقی را بر اساس شکل ظاهری بدن به دودسته‌ی چاقی سیبی‌شکل و چاقی گلابی‌شکل تقسیم می‌کنند. چاقی سیبی‌شکل یا آندروئیدی، که بیشتر در آقایان اتفاق می‌افتد، به این صورت است که چربی‌ها بیشتر در قسمت تنه و شکم فرد تجمع می‌کنند و چاقی گلابی‌شکل یا همان چاقی گاینوئیدی، چاقی است که بیشتر مختص خانم‌ها می‌باشد در این نوع چاقی چربی‌ها بیشتر در ناحیه باسن و ران‌ها تجمع می‌کنند.

رژیم درمانی یکی از راه های درمان چاقی

روش‌های درمان چاقی

امروزه، روش‌های مختلفی برای درمان چاقی وجود دارد. این روش‌ها شامل ورزش، رژیم‌درمانی، جراحی، دارو درمانی و تغییر عادات نامناسب می‌شود. اما مسئله‌ای که باید بدانید این است که  هر روشی برای هر میزان چاقی مناسب نیست. به همین خاطر پزشکان از یک معیار به نام شاخص توده‌ی بدنی یا همان BMI، برای تشخیص میزان چاقی افراد استفاده می‌کنند.

BMI یا همان شاخص توده‌ی بدنی، نسبتی از قد به وزن است که بر اساس فرمول زیر محاسبه می‌شود:

BMI=سانتی‌متر برحسبقد(سانتی‌متر برحسب)قدکیلوگرموزن

معمولاً به افرادی که شاخص توده‌ی بدنی آن‌ها بین 25 تا 27 می‌باشد توصیه می‌شود از روش‌های رژیم‌درمانی، ورزش و رفتار درمانی استفاده کنند. افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها بین 27 تا 35 می‌باشد، در صورتی که چاقی با بیماری همراه است؛ علاوه بر روش‌های فوق باید از دارودرمانی نیز استفاده کنند. و توصیه پزشکان به  افرادی که شاخص توده‌ی بدنی آن‌ها بالای 35 است، کمک گرفتن از روش‌های جراحی است.

سخن آخر

چاقی یک بیماری است که علاوه بر آن که ظاهر نامناسبی را برای شما ایجاد می‌کند؛ خطرات زیادی را برای بدن شما به همراه دارد. به همین خاطر توصیه می‌شود؛ اگر بر اساس معیارهایی که گفته‌شده در دسته‌ی افرادی هستید که اضافه‌وزن دارند. حتماً برای درمان چاقی به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

 :: برچسب‌ها: درمان چاقی , ویکی درمان ,
:: بازدید از این مطلب : 207
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 31 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

از گذشته تا کنون همه افراد به دنبال راهی برای جوانی و شادابی و زیبایی هستند. اکنون روش های بسیاری در رابطه با هر بخشی از بدن و صورت وجود دارد تقریبا می‌توان گفت کاری نیست که بخواهید و نتوانید انجام دهید. تزریق چربی به نواحی مختلف بدن امکان پذیر است این کار توسط پزشکان با تجربه انجام می‌شود و در جوانی و زیبایی نقش بسزایی دارد.

تزریق چربی به صورت 

تزریق چربی به صورت از طریق چربی های بدن خود فرد انجام خواهد شد به طوری که پزشک چربی را از ناحیه مورد نظر برداشته و به مناطقی که نیاز به تزریق دارند وارد می‌کند این کار به منظور فرم دهی و جوانسازی انجام می‌شود.

مصرف چربی بیشتر برای چیست؟

تزریق برداشت از نواحی خاصی از بدن که دارای چربی اضافی است (مانند قسمت خارجی ران) و تزریق به مناطقی که با کمبود چربی مواجه شده اند، اانجام می‌شود. این درمان یک راه حل ایمن است، با نتایج ماندگار، و نسبتاً ساده، که می‌تواند نتایج طبیعی را برای ظاهر فرد ایجاد کند. سالانه هزاران نفر با موفقیت از این درمان برای افزایش فرم اندام های بدن خود استفاده می‌کنند و به نتایج دلخواه خود می‌رسند.

نحوه تزریق چربی

برای این درمان، چربی پوست از قسمتی از بدن برداشته می‌شود و سپس شسته و تصفیه می‌شود. سپس این چربی با دقت به نواحی خاصی از بدن توسط سوزن های مخصوص تزریق خواهد شد. ممکن است لازم باشد این درمان را به منظور دستیابی به نتایج مطلوب، تکرار کنید.

تزریق چربی برای چه مواردی انجام می‌شود؟

 • صورتهای باریک و لاغر .

 • افزایش فرم گونه و چانه.

 • بزرگ شدن سینه و بازسازی سینه.

 • کاهش عروق در کف دست یا زیر بغل.

 • پر کردن جای زخم و سوختگی.

 مزایای تزریق چربی چیست؟

مزایای تزریق چربی

در این درمان از بافت چربی خودتان استفاده می‌کنند. بنابراین، احتمال واکنش معکوس یا آلرژیک به چربی تزریق شده در بدن وجود ندارد.

نتیجه گیری 

تزریق چربی عملی بسیار کاربردی که به منظور افزایش حجم و فرم دهی صورت و باسن، سینه انجام می‌شود و طرفداران زیادی دارد تزریق چربی ماندگاری طولانی تری نسبت به تزریق ژل و فیلر دارد و در صورت عدم چاق و لاغر شدن احتمال از بین رفتن آن بسیار کم است.

 سلولهای منتقل شده پس از پیوند اولیه می‌توانند سالها زنده بمانند. تکنیک های فعلی موجود در استفاده از این رویکرد درمانی منجر به زنده ماندن حدود 50 تا 70 درصد از سلول های چربی تزریقی می‌شود. این روش درمانی خطرات و معایب کمی دارد. چربی با استفاده از روشی بسیار ایمن برداشته و تزریق می‌شود. در این حالت، دوره بهبودی کوتاه است به طوری که بیمارانی که تحت عمل جراحی انتقال چربی و تزریق چربی قرار می‌گیرند، معمولاً پس از حدود یک هفته به حالت عادی برمی‌گردند.:: برچسب‌ها: تزریق چربی , ,
:: بازدید از این مطلب : 108
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 30 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

اظهارنامه یکی از پر اهمیت ترین ابزارهایی می‌باشد که شخص برای کسب حق و حقوقشان با تنظیم و ارسال یک آن برای طرف مقابلشان، قصد دریافت حقوقشان را مطالبه می‌کنند. نگارش و تنظیم اظهارنامه همچون سایر برگه های قضایی اصول خاصی دارد که اشخاص می‌توانند با پرداخت هزینه از متخصصان حقوقی کمک بگیرند در حالی که تنظیم اظهار نامه آنقدر هم سخت و دشوار نیست؛ در ادامه می‌خواهیم ما را دنبال کنید تا شما را با اینکه اظهارنامه چیست و تنظیم اظهارنامه آشنا کنیم.

تنظیم اظهارنامه

اظهارنامه چیست؟

اظهارنامه به نوشته‌ای گفته می‌شود که بر اساس مقررات تنظیم شده و وسیله‌ای قانونی بیان کردن مطالب براساس ماده 156 قانون آیین دادرسی می‌توان حق و حقوق خود را از راه های رسمی مختلف مطالبه کرد. البته  اظهارنامه تنها جنبه مطالبه حق و حقوق کاربرد ندارد و از آن می‌توان برای آمادگی تسلیم هر چیزی مثل مال، وجه و سند را اعلام کرد. در ادامه به مواردی از کاربرد های تنظیم اظهارنامه اشاره می‌کنیم:

 • فرد مقابل زمانی که اظهار نامه را دریافت میکند؛ آگاه می‌شود و خود را برای دفاع آماده می‌کند.
 • در مواقعی که می‌خواهید چیزی را به کسی بدهید با ارسال اظهارنامه آن شخص را آگاه می‌کنید 
 • در مواقعی که یکی از طرفین خواستار مطروحه به وسیله سازش یا صلح خاته یابد؛ با ارسال آن فرد را آگاه می‌کنید.
 • در مواقعی که شخصی تعهد به انجام کاری دارد با تنظیم اظهارنامه ایفای تعهد را از آن شخص خواستار می‌شویم.

تنظیم اظهارنامه

برای نگارش و تنظیم اظهارنامه باید کاملا مودبانه باشد و در استفاده از تک تک واژه ها دقت فرمایید که از کلمات زشت و توهین آمیز و مستهجن استفاده نکنید. اظهارنامه مانند برگ دادخواست، فرم چابی مخصوصی دارد از قدیم تا به امروز توسط دادگستری چاپ و به فروش می‌رسدکه شامل موارد زیر است:

 • مشخصات اظهارکننده: در این بخش مشخصات اظهار کننده اعم از نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس قرار می‌گیرد.
 • موضوع: در این قسمت مطلبی را که می‌خواهید درمتن و در قسمت خلاصه نویسی قرار می‌دهید.
 • مشخصات مخاطب: در این بخش هم مشخصات مخاطب اعم از نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس قرار می‌گیرد.
 • خلاصه اظهارات: در اینجا اظهار کننده هر آنچه که می‌خواهد به طرف مقابل ابلاغ کند، تشریح و توضیح می‌دهد
 • خلاصه جواب: مخاطب پس از دریافت اظهارنامه آن را مطالعه کرده و در این قسمت در نسخه ایی دیگر اظهارات فرستنده را پاسخ می‌دهد.

تنظیم اظهارنامه

انواع تنظیم اظهارنامه

اظهارنامه مالیاتی

این اوراق عموما از طرف یک شخص حقیقی یا حقوقی به اداره دارایی ارسال شده و مالیات پرداختی را تعیین می‌کند که انواع گوناگونی مثل اظهارنامه عملکرد، اظهارنامه مالیات بر ارث و مالیات املاک و مغازه شامل می‌شود.

اظهارنامه حقوقی

این نوع نامه‌ای حقوقی و رسمی است که از طرف شاکی به متهم ارسال می‌شود که در بخش قبلی به تنظیم اظهار نامه اشاره داشتیم.

اظهارنامه

کلام آخر

در پایان حتما به متن نگارش و تنظیم اظهارنامه توجه داشته باشید که از کلمات مودبانه استفاده کنید. اگر هم مشاور حقوقی دارید که انجام این کار را به او بسپارید و خیال خودتان را راحت کنید.:: برچسب‌ها: اظهارنامه , تنظیم اظهارنامه ,
:: بازدید از این مطلب : 124
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

همانطور که می‌دانیم امروزه در اکثر سازه ها و ساختمان ها برای جلوگیری از رطوبت و نم که ممکن است خسارات جدی برای ما همراه داشته باشد، از ایزوگام استفاده می‌شود. با ما همراه باشید تا درباره ایزوگام، کاربرد‌های آن و قیمت ایزوگام بدون نصب شما را آگاه کنیم.

ایزوگام

کاربرد‌های ایزوگام

ایزوگام پوششی از قیر و الیاف مصنوعی بوده که با گرما و حرارت دادن آن را به سطح مورد نظر می‌چسبانیم. این کار سبب می‌شود تا از نفوذ آب و رطوبت به لایه های زیرین جلوگیری شود. امروزه انواع مختلفی از ایزوگام‌ها بر حسب سبکی، مقاومت و کارکرد در بازار با قیمت های متفاوت موجود است. در ادامه به برخی از کاربرد‌های ایزوگام اشاره می‌کنیم:

 • پشت‌بام و سقف ساختمان‌ها 
 • استخر‌ها و مراکز تفریحی آبی
 • سرویس‌های بهداشتی و لوله‌های آب، گاز و نفت
 • عایق کاری پل‌ها و باند های فرودگاه
 • در فونداسیون و پی سازه‌ها و ...

انواع ایزوگام 

ایزوگام عادی

این ایزوگام برای مردم شناخته شده تر بوده که با عرض یک متر و رول‌های ده متری است. از آن برای پوشاندن لایه‌های مختلف و روکش‌های متنوع استفاده می‌شود.

ایزوشینگل

ایزوگام برش خورده یا ایزوشینگل به منظور عایق کردن پشت‌بام و سقف بوده که ظاهری زیبا‌تر و جذاب‌تر دارد که به صورت برش‌های خاص و قطعه قطعه ای می‌باشد.

قیمت ایزوگام بدون نصب

نصب ایزوگام

برای نصب ایزوگام شما می‌توانید آن را بدون نیاز به کارگر نصب کنید طبیعی است که قیمت ایزوگام بدون نصب پایین تر و صرفه ی اقتصادی دارد. وسایل مورد نیاز جهت نصب ایزوگام به شرح زیر می‌باشد.

 • کفش چرم ساق بلند (کف کفش صاف باشد)
 • دستکش نسوز
 • کمچه
 • فندک و جارو
 • کپسول (گاز مایع)
 • ماله بند کشی

در ابتدا ما باید سطح را کاملا تمیز کنیم سپس اگر در سطح ترک وجود داشته باشد آن را با سیمان پر کنیم و زیرسازی‌های لازم را انجام بدیم. محیط و سطح را اندازه گیری کنید و متناسب با آن، به اندازه رول های ایزوگام را باز کنید. رول ها 10 متری است و باید بطور مساوی روی هم جمع شوند و از اینجا شروع به حرارت دادن و چسباندن آن به سطح می‌کنیم.

قیمت ایزوگام بدون نصب

قیمت ایزوگام بدون نصب

قیمت ایزوگام بدون نصب به عواملی که در زیر شرح داده ایم بستگی دارد:

برند: مانند تمامی محصولات موجود در بازار ایزوگام هم برند های مختلفی دارد و متناسب با نام تجاری، تجربه و کیفیت محصول قیمت گذاری‌های متنوعی وجود دارد

تعداد لایه: ایزوگام هایی دولایه در مقایسه با ایزوگام های یک لایه در شرایط معمول و برابر قیمت بالاتری دارند.

پوشش خارجی: ایزوگام های آلومینیومی در مقایسه با ایزوگام‌های معمولی قیمت بیشتری دارد. البته از این نوع ایزوگام بیشتر  در آشپزخانه ها و کف سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شود.

طرح پوشش: با توسعه صنعت، محصولات با طرح‌های متنوعی وارد بازار شده است. طرح‌های آجری، چمنی، کاشیکاری و .... از جمله طرح‌های ایزوگام بوده که با قیمت‌های متنوعی در بازار موجود است.

جمع بندی

ما در این مقاله شما را با انواع ایزوگام، کاربرد‌ها و نصب آن و قیمت ایزوگام بدون نصب آشنا کردیم. به این نکته توجه داشته باشید که حتما قبل از خرید در مورد قیمت ایزوگام بدون نصب، برند و انتخاب نوع ایزوگام متناسب با نیاز شما توجه داشته باشید.:: برچسب‌ها: ایزوگام , قیمت ایزوگام بدون نصب ,
:: بازدید از این مطلب : 117
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 18 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

یکی از ضروری ترین کارهایی که بعد از طراحی وبسایت باید انجام شود، استفاده از خدمات سئو سایت است. افراد بسیاری که علاقمند به زمینه سئو هستند به دنبال آموزش سئو می باشند. ما در این مقاله می خواهیم به مطالبی که در خدمات سئو کاربرد دارد و در آموزش سئو باید آنها را یاد بگیرید، بپردازیم.

سئو سایت به کارهایی گفته می شود که در خارج و داخل وب سایت باید انجام شود تا تعامل کاربران بیشتر شده و همچنبن رتبه وبسایت در موتور جستجو بهبود پیدا کند. هنگام آموزش سئو مباحثی وجود دارد که باید آنها را فرا گرفته و با استفاده از آنها خدمات سئو سایت را انجام دهید. این موارد به شرح زیر است:

تجزیه و تحلیل در آموزش سئو

از مهمترین کارهایی که در خدمات سئو باید انجام شود و هنگام آموزش سئو آن را به خوبی یاد بگیرید، بررسی کسب و کار و همچنین سایت است. در این مرحله باید ارزیابی ها و مشخص نمودن هدف انجام گیرد و بر اساس آن خدمات سئو سایت انجام شود.

برنامه ریزی خدمات سئو سایت

پس از بررسی سایت ، نوبت به برنامه ریزی برای انجام خدمات سئو است که زمان آموزش سئو آن را فرا خواهید گرفت. توجه داشته باشید که این مرحله باید به صورت دقیق و با جزئیات انجام شود تا بهترین نتیجه به دست آید.

سئو داخلی

پس از برنامه ریزی در آموزش سئو نوبت به انجام کارهای عملی داخل و خارج سایت می رسد. اولین مورد خدمات سئو داخلی است که این موارد را شامل می شود: کلمه های کلیدی، تولید محتوا، لینک سازی داخلی سایت و موارد دیگر است.

سئو خارجی

پس از آموزش سئو داخلی در خدمات سئو، مرحله بعدی سئو خارجی است که مهم می باشد. سئو خارجی شامل مراحل مختلفی مثل: تبلیغات محتوای تولید شده، انتشار بلاگ، ساخت پروفایل و بوکمارک، لینک سازی و بسیاری مراحل دیگر است.

نکته: سئو خارجی در صورتی تاثیرگذار خواهد بود که خدمات سئو داخلی سایت ، به خوبی اجرا شده باشد. در واقع انجام خدمات سئو داخلی و خارجی به یکدیگر وابسته هستند.

کلام آخر

از مهم ترین کارهایی که برای افزایش تعامل کاربران وبسایت و بهبود رتبه در موتور جستجو باید انجام داد، خدمات سئو است. ما در این مقاله به مواردی که در آموزش سئو باید آنها را فرا گیرید، اشاره کردیم تا در صورت اقدام برای یادگیری سئو سایت آشنایی اولیه با آن داشته باشید.

مجموعه سئواینجا یکی از معتبرترین مراکز در زمینه خدمات سئو سایت است که تمرکز بیشتر خود را بر روی ارائه حرفه ای خدمات سئو سایت و همچنین آموزش سئو به صورت حرفه ای گذاشته است. شما با مراجعه به وبسایت این گروه، آموزش های ابتدایی لازم در حوزه خدمات سئو را مطالعه کنید.

 


:: برچسب‌ها: آموزش سئو , خدمات سئو ,
:: بازدید از این مطلب : 128
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 17 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

از موتور کرکره برقی امروزه در مکان های مختلفی استفاده می‌شود. یکی از مهم ترین مصارف موتور کرکره برقی در کرکره برقی پارکینگ است که نوع جدیدی از ورودی در ساختمان های مسکونی و مراکز تجاری است. استفاده از کرکره برقی پارکینگ نسبت به درب های فلزی بسیار راحت تر بوده و کنترل و نظارت بهتری روی ورود و خروج افراد اعمال می‌شود.

چرا موتور کرکره برقی؟

این روز ها موتور کرکره برقی کم کم در حال تسخیر بازار و حذف تدریجی بازوهای الکتریکی است. ولی چرا موتور کرکره برقی ترجیح داده شده است؟ پاسخ به این نکته بر می‌گردد که موتور کرکره برقی به جای استفاده از بازوهای الکتریکی، از موتور چرخشی در کرکره برقی پارکینگ استفاده می کند که دوام و عمر بیشتری دارد.

انواع موتور کرکره برقی

ساید

موتور ساید یکی از انواع موتور در کرکره برقی می‌باشد که با نام موتور کناری و راست نیز شناخته می‌شود، و به دلیل اینکه در هنگام نصب کرکره برقی در کنار و سمت راست آن نصب می‌شود، به این نام خوانده می‌شود. از موتور ساید کرکره برای برای مکان های پرتردد استفاده می‌شود و به همین دلیل در مکان های پرتردد مثل پاساژها و درب های پارکینگ ها بهترین کاربرد را دارد. این موتور در قدرت های مختلفی تولید می‌شود و می توان آن را بر حسب نیاز خود تهیه کرد.

مهم ترین مدل های موتور ساید :

 • موتور اس دی سی

 • موتور بارزانته

 • موتور اتومات

 • موتور لیفت توربو

توبلار

موتورهای برقی توبلار به مانند موتورهای ساید کرکره برقی در دو نوع کلی سبک و سنگین تولید می‌شوند. نمونه سبک این موتور قدرتی در بازه ۳۰ الی ۱۴۰ کیلوگرم دارد و برای مکان هایی با طول و عرض کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمونه سنگین و یا صنعتی این موتور دارای قدرتی حدود ۱۴۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم می‌باشند و به همین دلیل می‌توان از آنها برای مکان هایی که تیغه یا عرض بیشتر، و همچنین تردد بالاتری دارند، استفاده کرد.

انتخاب یک کرکره برقی پارکینگ مناسب به چه عواملی بستگی دارد؟

انتخاب یک کرکره برقی پارکینگ مناسب به 2 عامل بستگی دارد:

موتور کرکره برقی قوی و کاربردی

مهم ترین نکته در کرکره پارکینگ استفاده از موتور کرکره برقی ای است که مناسب آن ساختمان باشد. برای تشخیص نوع مناسب موتور کرکره برقی برای کرکره برقی پارکینگ، باید به میزان تردد و رف آمد در ساختمان توجه کرد. به عنوان مثال اگر ساختمانی بالای 4 واحد دارد، به دلیل رفت و آمد بالا بهتر است از موتور ساید استفاده کند. موتور ساید به دلیل قدرت بالایی که دارد، در ترددهای بالا و عرض های بیشتر، گزینه بهتری برای انتخاب است. موتور ساید در ترددهای بالا از کار نمی‌افتد و از این نظر نسبت به موتور توبلار برتری دارد.

 تیغه مناسب

در انتخاب تیغه کرکره برقی باید به ابعاد پارکینگ و میزان سر و صدا و آلودگی صوتی هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی توجه نمود. تیغه های آلومینیومی قوس دار، از جمله تیغه های کم صدا هستند. همچنین برای ساختمانهایی که خیلی حساس هستند از تیغه های بی صدا غضروف دار استفاده کرد. 

این گونه تیغه ها به گونه ای طراحی شده اند که بین دو تیغه یک لایه پلاستیک نرم غضروف مانند قرار گرفته تا مانع از اصطکاک و ایجاد صدا گردد. به طور کلی می‌توان گفت، پرکاربردترین تیغه برای استفاده در پارکینگ، کرکره برقی آلومینیومی است. در برخی موارد هم برای ورود نور بیشتر به پارکینگ، از کرکره برقی با تیغه پانچ استفاده می‌کند و یا از تیغه شفاف پلی کربن استفاده می‌کند.

ملزومات ایمنی موتور کرکره برقی

تجهیزات ایمنی کرکره برقی، دیگر عامل تاثیرگذار بر قیمت کرکره برقی پارکینگ است. به عنوان مثال اگر کرکره برقی به طور تصادفی با خودروی شما برخورد کند؛ باید ایمنی آن طوری باشد که به خودرو آسیبی وارد نشود. توصیه می‌شود حتما از فتوسل برای سنسور ایمنی برای کرکره برقی پارکینگ استفاده شود تا از این آسیب جلوگیری شود.

همچنین بهتر است برای جلوگیری از سرقت کرکره برقی، به جای ریل آلومینیومی از ریل آهنی استفاده کنید که همه اینها بر قیمت کرکره برقی تاثیرگذارند.

جمع بندی

در این مقاله انواع موتور کرکره برقی مورد بررسی قرار گرفت و درباره هر نوع و مدل از آنها اطلاعاتی ارائه شد. همچنین تاثیر موتور کرکره برقی در کرکره برقی پارکینگ بررسی شد. همانطور که بیان شد، نوع موتور برقی و انتخاب مکان به کارگیری آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما با مراجعه به وبسایت متین هوشمند می توانید درباره آنها اطلاعات جامع و کاملی کسب کنید.

 :: برچسب‌ها: موتور کرکره برقی , کرکره برقی پارکینگ ,
:: بازدید از این مطلب : 139
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 10 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

امروزه سئو سایت، به یکی از ضروری ترین کارها پس از طراحی وبسایت تبدیل شده است. اگر قصد استفاده از خدمات سئو را دارید و آشنایی زیادی در این زمنیه ندارید، این مطلب برای شما مفید خواهد بود. ما در این مقاله به سوال مهم سئو چیست پاسخ می دهیم و همینطور به وظایفی که یک مشاور سئو دارد، خواهیم پرداخت.

سئو چیست؟

برای پاسخ به سوال سئو چیست در تعریفی ساده باید گفت که سئو به کارهایی گفته می شود که توسط افراد متخصص در داخل و همینطور خارج وبسایت انجام می گیرد تا رتبه وبسایت در موتورهای جستجو (گوگل) افزایش پیدا کرده و همچنین بازدید کاربران از سایت بیشتر شود. معمولا این کارها توسط افراد متخصص یا مشاور سئو انجام می شود.

اما سوال دیگری نیز در همین رابطه مطرح می شود که مراحل سئو چیست؟ در جواب این سوال باید گفته که سئو شامل موارد مختلفی است مثل: تجزیه و تحلیل کسب و کار و سایت، استراتژی کاری، انجام سئو طبق برنامه ریزی و در نهایت نتیجه گیری و گزارش کار. باید این نکته را در نظر داشته باشید که انجام این مراحل باید توسط مشاور سئو سایت حرفه ای و متخصص انجام شود تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.

مشاور سئو کیست؟

پس از پاسخ به سوال سئو چسیت، نوبت به مشاور سئو و وظایف آن می رسد که باید با آنها آشنا شوید. مراحلی که قسمت قبل در جواب سئو چیست به آن اشاره نمودیم بخشی از وظایف مشاور سئو است. در واقع مشاوره سئو به طورکلی وظیفه بررسی کسب و کار و رقبای کاری، چیدن استراتژی انجام سئو و برنامه ریزی، نظارت بر اجرای سئو سایت توسط تیم ها، ارائه گزارشات مختلف از نتیجه کار به کارفرما و موارد دیگر را دارد.

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم، انجام هر یک از این عوامل که پاسخ سوال سئو چیست نیز هستند، باید توسط مشاور با تجربه و متخصص به صورت کاملا استاندارد و اصولی انجام شود تا بهترین نتیجه نیز حاصل شود. یعنی انجام کارهای سئو سایت توسط مشاور سئو باید مطابق با الگورریتم های موتور جستجو باشد تا هر چه سریعتر به هدف خود برسید.

کلام پایانی  

سئو سایت برای جذب بیشتر مخاطب و در نتیجه ارائه خدمات بیشتر بسیار مفید است. در این زمان شما به یک مشاور سئو نیاز دارید. ما در این مقاله ابتدا به سوال اصلی که ممکن است برای شما پیش بیاید یعنی سئو چیست پاسخ دادیم، سپس شما را با وظایفی که مشاور سئو دارد آشنا نمودیم تا در صورت نیاز به خدمات سئو، اطلاعات اولیه کافی را داشته باشید.

مجموعه سئواینجا یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده حرفه ای خدمات سئو سایت است. این شرکت با بهره مندی از افراد با تجربه و نیروهای متخصص می‌تواند به عنوان یک مشاور سئو سایت حرفه ای در کنار شما باشد تا به اهداف و خواسته های خود دست پیدا کنید.:: برچسب‌ها: سئو سایت , مشاور سئو ,
:: بازدید از این مطلب : 125
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 10 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

بهترین کلینیک کاشت مو و بهترین روش کاشت مو کدام است؟

کاشت مو از انواع  تکنیک‌های جراحی زیبایی است که در رفع کچلی سر و عارضه های ظاهری آن کاربرد دارد. در این روش تمام ریشه‌های مو از بانک مو به محل بدون موی سر منتقل می شوند. در ادامه با معرفی بهترین روش کاشت مو و معرفی کلینیک کاشت مو همراه ما باشید.

کاشت مو چیست؟

مرحله اول قبل از اقدام برای انجام هر متد زیبایی، یافتن کارشناسان متبحر است. انتخاب یک متخصص مورد اعتماد سبب میشود عوارض جانبی به حداقل برسد. در طی پروسه ای، با گرفتن گرافت‌ها از بانک مو و قراردادن آنها در محل طاسی، کاشت مو صورت می گیرد.

نواحی منتخب برای بانک مو معمولا پشت گوشها، قفسهی سینه برای آقایان و به طور کلی نواحی با ضخامت موی بیشتر است. فرآیند کاشت مو در مراحل برداشت فولیکولار،آماده سازی گرافت‌ها و پیوندها و نهایتا کاشت گرافت صورت میگیرد.

درصد موفقیت کاشت مو

 

زمان مناسب کاشت مو 

از لحاظ تجربی اثبات شده که در سنهای پایین‌تر، میزان تاثیر کاشت مو بیشتر است. پس توصیه می‌شود در زمانی که هنوز موها کاملا  نریخته‌اند، اقدام به کاشت مو کرد. بهترین زمان کاشت مو، سن‌های پایین‌تر است که موهای پشت سر دارای ضخامت و قدرت کافی هستند. البته در موارد کمیابی در افراد مسن نیز تحت شرایط خاص، این عمل موثر واقع شده است.

انواع روش‌های کاشت مو 

بر اساس نوع برداشت گرافت‌ها به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

روش میکرو گرافت یا sut

بهترین روش در حال حاضر در تکنیک‌های کاشت مو، روش میکرو گرافت می‌باشد. این روش با حداقل عوارض جانبی و با جراحی ساده و کم دردسر می‌باشد. در این مدت با حداقل زمان نقاهت و بدون درد و خونریزی انجام  می‌گیرد. از مزایای این روش می‌شود به کاشت با دستگاه اتوماتیک و کاشت تا 14000 تار موی واقعی اشاره داشت.

نوار برداری یا fut

از با قدمت‌ترین روش های کاشت مو، روش نواربرداری است. در این روش با برش بخش‌هایی از پوست سر در حین بیهوشی، گرافت ها به محل طاسی انتقال داده می‌شوند. از عوارض جانبی این متد می‌توان به باقی ماندن جای اسکار، دردهای بعد از عمل و کم بودن تارهای پیوندی اشاره کرد.

کاشت مو به روش fit

این روش نسبت به روش قبلی از نظر کارشناسان مناسبتر است اما عوارض خاص خود را به همراه دارد. Fit عوارضی مانند درد و خونریزی، نیاز به استراحت طولانی‌تر، تورم در برخی قسمت‌های صورت دارد.‌

عوارض کاشت مو

با پیشرفت روزانه علم خوش‌وقتانه میزان عوارض کاشت مو در روش‌های کنونی بسیار کاهش پیدا نموده است. همانطور که در بالاتر توضیح دادیم در روش‌های قدیمی عوارض زیادی با دوران نقاهت طولانی موجود بود. به طور کلی عوارض روش‌های قدیمی شامل موارد زیر میشود:

 • دوران نقاهتی با زمان زیاد

 • بیهوشی و عوارض بعد از آن

 • درد و خونریزی و احتمال تورم در ناحیه صورت 

 • امکان ایجاد اسکار و باقی ماندن جای بخیه

هزینه‌های کاشت مو

با افزایش سن و تاثیر عوامل مختلف ژنتیکی و محیطی، امکان ریزش مو وکم پشتی آن در آینده وجود خواهد داشت. از فاکتورهای مهم تصمیم گیری در انتخاب روش کاشت مو، هزینه متد است. در ادامه با شرح عوامل موثر بر تفاوت قیمت همراه شما خواهیم بود.

 • تعداد گرفت یا پیوندها

 • منطقه‌ی جغرافیایی کلینیک و تجهیزات

 • حسن نام پزشک معالج و تجربه‌ی او 

 • سطح طاسی سر

 • الگوی ریزش مو

کاشت مو جلوی سر

 

نکاتی درباره انتخاب کلینیک کاشت مو

از مواردی که باید در انتخاب کلینیک به آنها توجه کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه مدارک معتبر کارشناسان و پزشک معالج

 • پروانه رسمی از سازمان وزارت بهداشت

 • بازخوردهای مراجعه کنندگان و رضایت آنها

 • حسن نام پزشک معالج و تجربه کاری او

جمع بندی: با در نظر گرفتن شرایط فوق می‌توان با خیالی آسوده و دوری از عوارض احتمالی، بیشترین میزان تاثیر را شاهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی آنیل مراجعه کنید.:: برچسب‌ها: کلینیک کاشت مو , بهترین روش کاشت مو ,
:: بازدید از این مطلب : 106
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : بارمان

حتما برای شما نیز پیش آمده که یک وبسایت بسیار عالی راه اندازی نموده اید ولی در فروش و بازدی شما تاثیر چندانی نداشته است در این زمان است که شما باید از خدمات سئو سایت برای بهبود رتبه و همچنین افزایش بازدید کاربران استفاده کنید تا به هدف خود برسید. ما در این مقاله می خواهیم به معرفی اعضای تیم شرکت سئو و وظایف آنها برای انجام خدمات مربوط به سئو بپردازیم تا در صورت استفاده از این خدمات، شناخت کافی داشته باشید.

وظایف شرکت سئو

مدیر پروژه

به طور کلی وظیفه برنامه ریزی برای انجام کارهای مربوط به سئو، نظارت بر اعضای تیم، بررسی روند انجام کار، انجام کارها در برخی مواقع و همچنین تجزیه و تحلیل روند پیشرفت پروژه برعهده مدیر پروژه است.

تحلیلگر ارشد

تجزیه، تحلیل و بررسی داده های موجود برای انجام سئو از وظایف تحلیلگر ارشد است. به نوعی حضور تحلیلگر در تیم شرکت سئو به روند انجام کارها سرعت می بخشد به همین وجود این عضو برای تیم حیاتی و ضروری است.

کارشناس فنی

از وظایف کارشناس فنی در شرکت سئو می توان به بهبود عملکرد و همچنین جنبه های فنی و ساختاری وبسایت اشاره نمود. البته بررسی داده های سئو نیز از دیگر وظایف کارشناس فنی می باشد.

تولید محتوا

یکی از اصلی ترین قسمت های سئو سایت، تولید محتوا است که باید خاص و منحصر به فرد باشد. معمولا این کار توسط افراد متخصص در زمینه تولید محتوا صورت می گیرد. باید توجه داشته باشید که هرچه محتوا و متون داخل وبسایت شما به صورت اصولی و استاندارد باشد، فرایند سئو و رسیدن به نتیجه نیز زودتر انجام خواهد شد.

گرافیست

به نوعی می توان گفت که زیر مجموعه تولید محتوا محسوب می شود. از وظایف گرافیست می توان به ادیت و انتشار عکس های با کیفیت و کم حجم و همچنین ساخت ویدیوهای مختلف بر اساس پروژه مورد نظر اشاره نمود. هرچه محتواهای تصویری مانند ویدیو و عکس منحصر به فرد و جذاب باشد، طبیعتا کاربران بیشتری جذب وبسایت می شوند.

نکته: در پروژه های کوچک یک فرد می توانید به صورت همزمان تعدادی از این وظایف را انجام دهد ولی در پروژه های بزرگ، گاهی انجام یکی از این کارها به یک تیم چند نفره حرفه ای و متخصص واگذار می شود تا کار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

اعضای تیم شرکت سئو

کلام آخر

انجام کار سئو سایت، بسیار به شما در افزایش بازدید و بهبود رتبه وبسایت در موتورهای جستجو کمک می کند. ما در این مقاله به شرح وظایف هر یک از اعضای تیم شرکت سئو پرداختیم تا در صورت اقدام برای بهره مندی از این خدمات، آشنایی اولیه لازم را داشته باشید.

گروه سئواینجا یکی از تخصصی ترین و بهترین شرکت های فعال در حوزه سئو می باشد که هدف خود را بر روی ارائه تخصصی خدمات سئو سایت گذاشته است. این مجموعه با استفاده از کارشناسان با تجربه و همچنین نیروهای متخصص می‌تواند به عنوان یک شرکت سئو سایت حرفه ای در کنار شما باشد تا به هدف و خواسته خود برسید.:: برچسب‌ها: شرکت سئو ,
:: بازدید از این مطلب : 144
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مرداد 1400 | نظرات ()